Ierobežo atļauto braukšanas ātrumu uz Mīlgrāvju tilta
Rīgas domes Satiksmes departaments vērš transporta līdzekļu vadītāju uzmanību, ka sakarā ar brauktuves bojājumiem uz tilta pār Mīlgrāvi samazināts atļautais braukšanas ātrums uz 30 km/h un uzstādīta ceļa zīme „Nelīdzens ceļš”.
Satiksmes ierobežojumi nepieciešami, sakarā ar tilta pār Mīlgrāvi deformācijas šuvju bojājumiem. SIA „Rīgas Tilti”, ar kuru Satiksmes departaments noslēdzis tiltu uzturēšanas līgumu, ikdienā veic bedru remontdarbus, taču jāņem vērā, ka bojātas ir tilta nesošās konstrukcijas, līdz ar to remontdarbu rezultāts nav ilglaicīgs.
Deformācijas šuves uz tilta pār Mīlgrāvi, kas savieno tilta laiduma konstrukcijas, ir savu laiku nokalpojušas, līdz ar to nākamgad, 2012.gadā, plānots uzsākt pilnīgu tilta deformācijas šuvju un siju remontu.
Kā akcentē Satiksmes departamenta direktors Edgars Strods, pēc remontdarbiem mastikas deformācijas šuves tiks aizstātas ar slēgtā tipa deformācijas šuvēm, līdz ar to šuves hermētiski labāk uzņems tilta laiduma temperatūras izraisītās deformācijas, kā arī palielināsies satiksmes komforta līmenis.
Autovadītāji aicināti sekot ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem. Satiksmes departaments jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām, kā arī aicina būt saprotošiem.
LASI VĒL
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
