Iemiegot pie auto stūres, negadījumā Latgalē gājis bojā vadītājs un pasažieris

Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 14.09.2021

Aizvadītajā sestdienā, iemiegot pie auto stūres, negadījumā Latgalē gājis bojā kāds automašīnas vadītājs un pasažieris, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Negadījums noticis pēc plkst.6 Rēzeknes novada Dricānu pagastā, kad 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot "Audi A4", netika galā ar transportlīdzekļa vadību, auto nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās.

Transportlīdzekļa vadītājs un 1990.gadā dzimušais pasažieris no gūtajām traumām mira.

Sākotnējā informācija liecina, ka iespējamais ceļu satiksmes negadījuma iemesls bija iemigšana pie stūres. Policija atgādina, ka nogurums ir neapzināts risks, kurš var kļūt par nopietnu seku cēloni.

Tāpat likumsargi aicina autovadītājus izvērtēt savu pašsajūtu, pirms sēsties pie stūres, jo līdzīgi kā iereibušam cilvēkam, noguruma stāvoklī autovadītājs reaģē lēnāk un nespēj tik ātri konstatēt bīstamas situācijas uz ceļa. Ja ir jūtama miegainība vai nogurums, policija aicina nesēsties pie sava spēkrata stūres.

Par negadījumu sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību. Pašlaik policija veic izmeklēšanas darbības un skaidro notikušā apstākļus.

Foto: iAuto.lv