"Honda" Kanādas rūpnīcā investēs 492 miljonus dolāru
Japānas autobūves kompānija "Honda Motor Co." Kanādas rūpnīcā investēs 492 miljonus Kanādas dolāru (352,5 miljonus eiro) ar finanšu atbalstu no federālās valdības un Ontārio provinces, pirmdien paziņoja Kanādas ekonomikas attīstības ministrs Navdīps Bainss.
Kanādas valdība un Ontārio nākamo trīs gadu laikā katra piešķirs 41,8 miljonus dolāru.
Šīs investīcijas nodrošinās Elistonas rūpnīcai, kas atrodas uz ziemeļiem no Toronto, ražot jaunos "Civic" un "CR-V" modeļus.
Tāpat "Honda" uzbūvēs arī jaunu krāsotavu, kas palīdzēs samazināt krāsošanas radīto siltumnīcefekta izraisošo emisiju apjomu par 44%.
Tas viss kopā palīdzēs "Honda" rūpnīcās saglabāt 4000 darba vietu un pastiprināt uzņēmuma klātbūtni Kanādā, norāda Kanādas valdība.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
- Rīgas osta sagaida vēsturiski lielāko kruīza kuģi; gaidāma ostas kruīzu rekordsezona (+ VIDEO)
