GM-AvtoVAZ aptur Chevrolet Niva ražošanu
Amerikāņu-krievu kopuzņēmums GM-AvtoVAZ apturējis apvidus auto Chevrolet Niva ražošanu vājā pieprasījuma dēļ. Konveijers tiks apstādināts uz vienu nedēļu.
GM-AvtoVAZ pārtraucis Chevrolet Niva ražošanu, lēmumu pamatojot ar “pieprasījuma optimizāciju”. Konveijers tiks apturēts no 2. līdz 6.septembrim.
Statistika liecina, ka šogad pārdoto apvidus automobiļu skaits pirmajā pusgadā samazinājies par 26% salīdzinājumā ar 2018.gadu. Pērn no janvāra līdz jūnijam tika pārdoti 14 203 Chevrolet Niva eksemplāri, bet šogad kompānijai izdevies realizēt vien 10 549 automobiļus.
General Motors un AvtoVAZ kopuzņēmums darbu sāka 2002.gadā. 17 gadu laikā automobiļa konstrukcija tikpat kā nav mainījusies, bet šogad ieplānotā jaunās paaudzes modeļa ražošana tā arī nesākās.
Chevrolet Niva joprojām tiek komplektēts ar 80 Zs jaudīgu 1,7 litru motoru, kas darbojas komplektā ar piecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Foto: Ekrānbilde
LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
