Ford laidīs klajā 400 Zs Bronco Raptor (+ VIDEO)

Foto: Ford
iAuto | 25.01.2022

Ford atklājis informāciju par Raptor saimes jauno modeli, krosoveru Bronco, kas Ziemeļamerikas tirgū kļūs pieejams šī gada martā.

No Bronco standarta versijas Raptor modelis atšķiras ar ievērojami augstāku klīrensu, kas sasniedz 33 cm, pārveidotu piekari un īpašo braukšanas režīmu Baja Mode, kas paredzēts ātrumbraukšanai smilšu tuksnesī. Ford piebilst, ka šāda konstrukcija atļauj pārbraukt līdz 940 mm dziļus ūdens šķēršļus.

Bronco Raptor motortelpā atrodas 3,0 litru benzīna dzinējs. Precīzi raksturlielumi nav norādīti, taču ražotājs uzsver, ka dzinēja jauda būs aptuveni 400 zirgspēki. Agregāts darbojas kopā ar 10 ātrumu automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņas sistēmu.

Vizuāli Bronco Raptor izceļas ar modificētu režģi, ko grezno liels uzraksts "FORD" pikapa F-150 Raptor stilā, 17 collu riteņiem, bezceļu riepām, papildu korpusa un apakšas agregātu aizsardzību, kā arī modificētu optiku.

Salona apdarei izmantota modernizēta multimediju sistēma ar 12 collu ekrānu, sporta sēdekļi un B&O audio ar desmit skaļruņiem.

Zināms, ka ASV Ford Bronco Raptor cena būs nepilni 70 000 dolāru.

 

Foto: Ford