Dzērāja dēļ - Krievijā upē iegāžas "fūre" ar 17 tonnām bīstamu ķimikāliju (+ VIDEO)
Traģisks satiksmes negadījums noticis Krievijā, netālu no Habarovskas. Iereibis vadītājs ar savu "Lexus" iebrauc pretējā joslā un saduras ar kravinieku salaužot tā piekari, kā rezultātā smagsvars iztriecas caur tilta margām un iegāžas upē.
Video fiksēti visi traģiskā negadījuma etapi - mirklis, kad kravinieks saduras ar Lexus, kā tas iegāžas upē un kā no kabīnes izkļuvusī šofera sieva turas pie nogrimušās piekabes rāmja. Izpeldēt krastā viņa nespēj, jo ir salauztas kājas, turklāt straume ir tik spēcīga, ka arī aculiecinieks, kas metas palīgā, līdz viņai netiek.
Vēlāk sievieti izdabū krastā ar virves palīdzību, taču "fūres" šoferi atrod kabīnē mirušu nākošā dienā, tikai tad, kad jaudīga tehnika izvelk no upes sadragāto vraku. Zināms, ka automašīna veda 17 tonnas ar bīstamu ķīmisku vielu, taču no tās atrasta tikai viena muca - visu pārējo jau bija aizskalojusi straume.
Tāpat kļuvis zināms, ka Lexus vadītājs bija lietojis alkoholu. No avārijas vietas viņš aizbēga, bet pēc dažām dienām ieradās policijā un tika arestēts. Izrādījies, ka "Lexus" vadītājam nebija tiesību, jo tās par alkohola lietošanu atņemtas jau 2021.gadā.
Šobrīd vainīgais atrodas aizturēšanas izolatorā, taču viņa advokāts pieprasa, lai vīrieti izlaiž un nodod viņa brāļa, "ar dienesta sasniegumiem bagāta" armijas pensionāra uzraudzībā.

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com





LASI VĒL
- ES tiesas tiesnese par CSDD datu noplūdi: Cilvēkiem ir tiesības uz kompensāciju par morālo kaitējumu (+ VIDEO)
- Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO)
- Ko esam mācījušies no postošās vētras? (+ VIDEO)
- Vienīgais savā klasē. Kāds ir modernizētais Peugeot 408 ?(+ VIDEO)
- CSDD kavējies ziņot par datu noplūdes incidentu (+ VIDEO)
- Volkswagen glābj situāciju - visi aplaudē (+ VIDEO)
- iAuto piedāvā vienkāršu risinājumu: pagrieziena joslu uz Ojāra Vācieša ielu izveidot agrāk! KO SAKI? (+ VIDEO)
- Pašvaldības neizdarības cena – vētrā iznīcināts jēkabpilieša auto (+ VIDEO)
- Īpašais ziņojums jeb pirmais brauciens ar krosoveru Zeekr 7X (+ VIDEO)
- Vētra pārsteidza nesagatavotus: ko saka Valsts prezidents, ko ministri (+ VIDEO)
