Dienvidkurzemes novadā negadījumā gājis bojā automašīnas vadītājs
Vakar Dienvidkurzemes novadā ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā automašīnas vadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
Vakar ap plkst.14.15 VP saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Dienvidkurzemes novadā, Gaviezes pagastā uz autoceļa Grobiņa-Tadaiķi ir avarējusi automašīna "Volkswagen". Automašīna bija iebraukusi kokā.
Negadījumā gāja bojā automašīnas vadītājs. Policija skaidro notikušā apstākļus, piebilst Šeršņova.
Kā vēstīts, pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 104 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bojā gājuši divi cilvēki. Savukārt astoņās avārijās cietuši kopskaitā 11 cilvēki.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Pirmais brauciens ar jauno Toyota Hilux. Būs arī 100 % elektrisks (+ VIDEO)
- Liepājā testa laikā vēja turbīnai nolūzt spārns; incidentu izmeklēs turbīnu ražotājs "Nordex" (+ VIDEO)
- Mums to vajag? – vadītāja guļ, Tesla brauc autonomā režīmā (+ VIDEO)
- Lēnām, bet virzās: kas notiek ar Rail Baltica būvi Igaunijā un Latvijā (+ VIDEO)
- Dizaina vingrinājums. Kāds ir ķīniešu krosovers Jaecoo 7? (+ VIDEO)
- Vilciens Kongo laužas cauri atkritumiem (+ VIDEO)
- 3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO)
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
