Dacia Spring – “Auto Best 2022” finālists

Foto: Publicitātes attēls
Dacia | 23.10.2021

Dacia Spring izvirzīts “Auto Best” nominācijai “2022. gada pirktākais auto Eiropā” (Best Buy Car Europe 2022).

Automobilis, kas tirgū tika laists šī gada martā, pārstāv elektrisko revolūciju. Tā mērķis ir nodrošināt pilnīgu un visiem pieejamu elektrisko mobilitāti, vienlaikus sniedzot pašu nepieciešamāko (navigācija, viedtālruņa replikācija, gaisa kondicionēšana, elektriskie logi u.c.) par Eiropā vēl nebijušu cenu.

Lieliskais izskats, četri sēdekļi un gandrīz 300 litru bagāžas nodalījums sniedz daudz vairāk nekā vairums konkurentu.  Daudzpusīgās uzlādes iespējas (mazāk par vienu stundu līdzstrāvas ātrajās uzlādes stacijās un mazāk par septiņām stundām mājās “green up plug” uzlādes režīmā) un gaitas rezerve līdz pat 305 km pilsētā (230 km WLTP kombinētajā ciklā) padara šo automobili par perfektu elektroauto ikdienas lietošanai un auto, ar ko iespējams pārvietoties arī lielākajās Eiropas pilsētās.

“Auto Best” žūrijas pārstāvji, žurnālisti no 32 Eiropas valstīm, tuvāko nedēļu laikā no 6 finālistiem izvēlēsies nominācijas “2022. gada pirktāko auto Eiropā” (Best Buy Car Europe 2022) ieguvēju. Uzvarētājs tiks paziņots 2021. gada decembra vidū.

Foto: Publicitātes attēls