CSDD kampaņā “Dienas bez rindām” ikvienu aicinās izmēģināt jauno un modernizēto e-pakalpojumu vietni
No 19. – 23. septembrim Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) piedalās kampaņā “Dienas bez rindām”, kurā cilvēkus aicina izmantot piedāvātos e-pakalpojums, īpaši akcentējot jaunās un modernizētās e-pakalpojumu vietnes e.csdd.lv lietošanu.
Jaunais CSDD e-pakalpojumu vietnes dizains ir pielāgots visām viedīrīcēm – datoriem, viedtālruņiem un planšetēm, kas ir īpaši svarīgi, jo lietotājs tagad var ērti izmantot e-pakalpojumu piedāvātās iespējas praktiski jebkurā vietā. Tāpat vietne e.csdd.lv lietotājam kļuvusi draudzīgāka, jo tagad ļauj ātrāk, ērtāk un vieglāk izmantot e-pakalpojumus.
e.csdd.lv var ērti iegūt informāciju par transportlīdzekļiem, to tehniskās apskates datiem un veikt darbības ar tiem, piemēram, noformēt vienas dienas atļauju, veikt īpašuma tiesību maiņu, transportlīdzekļa norakstīšanu u.c. darbības, kā arī veikt maksājumus par CSDD pakalpojumiem - tehnisko apskati, auto reģistrāciju un vadītāju kvalifikāciju. Tāpat CSDD e-pakalpojumos var pieteikties CSDD eksāmeniem un kursiem, kā arī iegūt informāciju par spēkā esošiem pārkāpumu uzskaites punktiem un liegumiem, piemērotiem naudas sodiem un veikt to apmkasu.
CSDD e-pakalpojumu sniegtās priekšrocības ikdienā jau novērtējuši daudzi šoferi, jo katrs otrais Latvijas autovadītājs ir e-pakalpojumu lietotājs. Un, piemēram, veicot apmaksu par tehnisko apskati CSDD e-pakalpojumos, autovadītājs saīsina tehnsikās apskates veikšanas laiku.
Tāpat “Dienas bez rindām” ietvaros un arī pēc tam CSDD nodaļās varēs saņemt informāciju par CSDD piedāvātajiem e-pakalpojumiem.
Kampaņas “Dienas bez rindām” laikā Latvijas iedzīvotāji vairāk kā 80 valsts un pašvaldību iestādēs saņems ieteikumus un konsultācijās, kā turpmāk labāk saņemt pakalpojumus attālināti.
Šobrīd Latvijā pieejami vairāk kā 480 e-pakalpojumi un darbs pie to attīstības turpinās. e-pakalpojumus var saņemt portālā www.latvija.lv, iestāžu tīmekļu vietnēs. Lai izmantotu e-pakalpojumus, kuriem nepieciešama lietotāja identificēšana, var izmantot internetbanku datus vai eID karti.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
- Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO)
