Chevrolet brauks ar autogāzi

Eiropā tāpat kā pie mums Latvijā vislētākā degviela joprojām ir sašķidrinātā gāze (LPG), tādēļ Chevrolet tuvākajā laikā solās laist klajā vairākus modeļus, kas būs apgādāti ar rūpnīcā iebūvētu autogāzes iekārtu.
Pirmais jauno opciju iemēģinās mazauto Spark – modelim Ecologic būs iebūvēts 1.0 vai 1.2 litru benzīna motors, kas varēs darboties gan ar benzīnu, gan ar gāzi.
Ražotāja informācija liecina, ka vājākais 68 ZS motors LPG režīmā patērēs 6,8 litrus gāzes un spēs sasniegt 148 km/h maksimālo ātrumu, bet jaudīgākais 82 ZS motors 100 kilometriem tērēs 7 litrus gāzes. CO2 izmeši ir attiecīgi 110 un 113 grami uz vienu kilometru.
Uzcenojums par gāzes iekārtu būs 2150 eiro.
Spark nepaliks vienīgais Chevrolet LPG modelis – jau 2011.gada beigās šāda opcija tiks piedāvāta vēl diviem kompānijas modeļiem: kompaktklases pārstāvim Cruze un minivenam Orlando.
Informācija: jauniauto.lv
LASI VĒL
- Pirmais testa brauciens ar jaunākajiem "Latvijas Gada auto 2026" pretendentiem t/c Mols - Kungu rija (+ VIDEO)
- Triumph Tiger 800 Sport - pilsētas motocikls ar ceļojumu moto izskatu (+ VIDEO)
- SM plāno samazināt finansējumu autoceļiem; nozare neizpratnē (+ VIDEO)
- Nevietā apdzinējs liek kūpēt bremzēm pretējā joslā (+ VIDEO)
- Porsche 911 Carrera jaunākais izlaidums sastop Latvijas ceļus(+ VIDEO)
- Sadursme ar velosipēdisti (+ VIDEO)
- Renault 4 E-Tech demonstrē elektriska krosovera priekšrocības (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.517 un 95 benzīns 1.577 EUR - 29.06.2025. (+ VIDEO)
- Obligāta OCTA elektroskrejriteņiem – kas mainīsies? (+ VIDEO)
- Ko gribēja gājējs? (+ VIDEO)