Ceturtdien avārijās Latvijā gājis bojā viens, bet cietuši 18 cilvēki
Vakar Latvijā reģistrēti 95 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 18 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Vakar plkst.8.35 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) 80.kilometrā, kāds vīrietis, vadot automašīnu "MB Atego", iebrauca pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu "VW Passat", stāstīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta "VW Passat" pasažiere, bet vadītāja gāja bojā. Policija skaidro negadījuma apstākļus, uzsākts kriminālprocess, teica Vaskāne.
Ceturtdien astoņi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, septiņi - Vidzemē, divi - Zemgalē, bet viens - Latgalē. Četri no cietušajiem bija velosipēdisti, bet viens - gājējs.
Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi septiņus autovadītājus: četrus - Rīgā, bet pa vienam - Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē, kur aizturēts arī autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 236 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 96 autovadītāji, Zemgalē - 45, Vidzemē - 44, Kurzemē - 23, bet Latgalē - 28 autovadītāji.
Kopumā policija vakar noformējusi 571 protokolu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
