Cēsīs nāvējoši notriec gājēju, kurš neparedzētā vietā tumsā šķērsojis brauktuvi
Vakar Latvijā reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 11 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Vakar ap plkst.20.30 Cēsīs vīrietis ar automašīnu "BMW" uzbrauca gājējam, kurš notikuma vietā mira. Sākotnējā informācija liecina, ka gājējs bez atstarojošiem elementiem šķērsoja ceļa braucamo daļu tam neparedzētā vietā. Policijā sākts kriminālprocess.
Trešdien septiņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, divi - Kurzemē, bet pa vienam - Latgalē un Vidzemē. No cietušajiem divi bija gājēji.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi astoņus autovadītājus: piecus - Rīgas reģionā, divus - Vidzemē, bet vienu - Zemgalē. Rīgā aizturēts arī viens autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 137 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 55 autovadītāji, Zemgalē - 26, Vidzemē - 23, Latgalē - 17, bet Kurzemē - 16 autovadītāji. Latvijā 12 vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 428 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- 1000 zirgspēki plosās BMW rūpnīcā Minhenē (+ VIDEO)
- Kā darbojas rokas instrumentu mūža garantija? (+ VIDEO)
- Par ko sodīja 60 autovadītājus? -kāpēc pašvaldības dienesti nevar vienoties, kāda ir zīmes "Apstāties un stāvēt aizliegts" nozīme? (+ VIDEO)
- Austrumi satiek Rietumus. Spēkratu dažādība auto orientēšanās dienā (+ VIDEO)
- Terehovas robežšķērsošanas punktā elektroniskajā rindā gaida vidēji 1200 automašīnu (+ VIDEO)
- Bīstams satiksmei? - pensionārs brauc pretēji virzienam un uzkaras uz nomales (+ VIDEO)
- Komforta paraugs. Pirmais brauciens ar jauno Citroen C5 Aircross (+ VIDEO)
- Kā tālbraucēji pierod pie jaunās kārtības uz Latvijas austrumu robežas? (+ VIDEO)
- Liepājā policija veic satiksmes uzraudzību ar drona palīdzību (+ VIDEO)
- Tauta ziņo: krustojums pie Sēlijas ciema ir satiksmei nedrošs (+ VIDEO)
