Ceļu satiksmes negadījumos pagājušajā diennaktī cietuši 20 cilvēki; aizturēti seši šoferi alkohola reibumā

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 20 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 20 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Vakar Rīgā, Vīlipa ielā notika sadursme ar trīs automašīnām, rezultātā slimnīcā ar dažādām traumām tika nogādāti divu spēkratu vadītāji.
Tāpat vakar Rīgā un Ventspilī autovadītāji uzbraukuši trīs gājējiem, no tiem divas bija 13 gadus vecas meitenes.
Savukārt Jelgavas novada, Līvbērzes pagastā kāds autovadītājs izraisīja avāriju, jo bija sēdies pie stūres alkohola reibumā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta un slimnīcā nogādāts autovadītājs, kurš bija alkohola reibumā.
Jau ziņots, ka vakar visvairāk par braukšanas ātruma pārsniegšanu pieķerti šoferi Rīgas reģionā - 53, Vidzemes reģionā apturēti 18 šoferi, bet Zemgales reģionā - 21. Latgales reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 20 protokoli, bet Kurzemes reģionā - deviņi.
Tāpat vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vakar aizturēti seši šoferi.
Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu uz Latvijas ceļiem vakar noformēts 121 administratīvā pārkāpuma protokols.
Visvairāk par braukšanas ātruma pārsniegšanu pieķerti šoferi Rīgas reģionā - 53, Vidzemes reģionā apturēti 18 šoferi, bet Zemgales reģionā - 21. Latgales reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 20 protokoli, bet Kurzemes reģionā - deviņi.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vakar aizturēti seši šoferi.
Kopumā vakar valstī reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 cilvēki. Visvairāk negadījumu reģistrēts Rīgas reģionā - 37.
LASI VĒL
- Vai autovadītāji var paļauties uz pašvaldības un LMT sodiem, ka tie ir pareizi un saskaņā ar likumu?
- BMW vadītājs "pamāca" kravas auto šoferus, un nevis vienu, bet divus (+ VIDEO)
- Bija pamats dusmām? - video autors domā, ka jā (+ VIDEO)
- Ludzas novadā motocikla vadītājs traucas ar ātrumu 196 km/h (+ VIDEO)
- Autobusa vadītājs ignorē aizliedzošo signālu (+ VIDEO)
- Polija nepalaiž gājējus? - tad jā, vai nē? (+ VIDEO)
- Lēciens no 100 metru augstas klints - šovs amerikāņu gaumē (+ VIDEO)
- 20 kilometrus "pret spalvu" (+ VIDEO)
- Kravas auto šoferis nesavalda piekabi (+ VIDEO)
- Lexus RZ ar lielāku bateriju, ātrāku uzlādi un drive-by-wire stūresratu (+ VIDEO)