Ceļu policistam piemēro piespiedu darbu par protokola viltošanu, piemērojot vieglāku sodu
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa par pārkāpēja protokola viltošanu piemērojusi 100 stundas piespiedu darba Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas jaunākajam inspektoram, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.
Spriedums liecina, ka 2017.gada septembrī apsūdzētais pildīja savus dienesta pienākumus un iepretī Rīgas Centrāltirgus noliktavām apturēja kādu "Volvo" markas automašīnu, kas pārvietojās pa Krasta ielas sabiedriskā transporta joslu.
Pēc automašīnas apturēšanas policists norādīja automašīnas vadītājam, ka viņš ir pārkāpis Ceļu satiksmes noteikumus - brauca pa sabiedriskā transporta joslu, un par šo pārkāpumu paredzēts 40 eiro sods.
Pēc sarunas ar automašīnas vadītāju izmeklēšanā nenoskaidrotu motīvu vadīts, policists veica dienesta viltojumu, proti, noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu, kurā ierakstīja patiesībai neatbilstošas ziņas. Protokolā tika ierakstīts, ka šoferis nogriežoties pa labi uz Maskavas ielu, neparādīja brīdinājuma signālu ar virzienrādītāju. Vadītājam tika piemērots vieglākais sods - brīdinājums.
Apsūdzētā raksturojums liecina, ka viņš raksturots pozitīvi un ir labi sagatavots darbinieks, kas pārzina darba specifiku.

Foto: Ekrānbilde
LASI VĒL
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
- Pēc intensīvajām lietavām Talsu novadā izskaloti vietējie ceļi; slēdz autoceļa Sloka-Talsi posmu (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektromobilis pazaudē motoru (+ VIDEO)
