Brenguļos vīrietis bez tiesībām vadījis automašīnu būdams 3,33 promiļu reibumā
Vakar Brenguļos vīrietis bez tiesībām vadījis automašīnu būdams 3,33 promiļu reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
Vakar ap plkst.17 policija saņēma informāciju, ka Beverīnas novadā, Brenguļu pagastā, no ciemata centra virzienā uz Valmieru nenoskaidrota persona, iespējams, alkoholisko dzērienu ietekmē, piedalās ceļu satiksmē ar zaļas krāsas automašīnu.
Vaskāne stāstīja, ka policijas ekipāža minēto automašīnu apturēja. Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka vīrietis vadīja automašīnu bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams 3,33 promiļu reibumā.
Savukārt Līgatnes novadā, autoceļa posmā Augšlīgatne - Skrīveri, policija apturēja automašīnas vadītāju, kurš bija sēdies pie stūres 1,11 promiļu reibumā un bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.
VP atkārtoti atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. "Aicinām rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā," teica Vaskāne.
VP izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nepaliek vienaldzīgi un ziņo par šāda veida pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
- Rīgas osta sagaida vēsturiski lielāko kruīza kuģi; gaidāma ostas kruīzu rekordsezona (+ VIDEO)
