BMW modernizējis X3 un X4 (+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls
iAuto | 09.06.2021

BMW pabeidzis darbu pie krosoveru X3 un X4 modernizācijas. Abi modeļi jau pieejami pasūtīšanai.

Jaunos krosoverus var atpazīt pēc lukturiem, kas ir šaurāki nekā priekštecim un radiatora restes, kas gluži pretēji – pieaugusi izmēros. Dizaina jaunievedumiem jāpieskaita lielāki izplūdes sistēmas izvadi, jauni bamperi, aizmugures lukturi melnā ietvarā, kā arī sliekšņu un virsbūves apakšas aizsargi priekšā un aizmugurē, kas agrāk bija pieejami tikai X-line versijām. Standartā arī LED lukturi priekšā un aizmugurē, bet lukturus ar Matrix un lāzera tehnoloģiju var pasūtīt no papildaprīkojuma saraksta tāpat kā BMW Individual virsbūves krāsas, ieskaitot toni ar "sala" efektu.

Interjerā izmantoti jauni apdares materiāli. Sākuma līmenī X3 un X4 tiek piedāvāti ar 5,1 collu informācijas displeju un 10,25 collu informācijas un izklaides ekrānu, bet dārgākās komplektācijas izmanto 12,3 collu ciparu mērinstrumentus un līdzīga izmēra multimediju ekrānu. Head-up projekcijas displejs par piemaksu.

Dzinēju klāstā ir divu litru benzīna turbo četrcilindru agregāti ar 184 zirgspēku jaudu modifikācijai xDrive20i un 249 Zs versijai xDrive30i. Dīzeļdzinējus pārstāv motori ar 190 un 249 Zs, savukārt sportiskais M modelis ieguvis sešcilindru agregātu, kas attīsta 387 Zs.

Neatkarīgi no modifikācijas krosoveri ir aprīkoti ar astoņu pakāpju automātisko kārbu un pilnpiedziņu.

Abi krosoveri jau pieejami pasūtīšanai, tomēr piegādes klientiem sāksies tikai rudenī.

Foto: Publicitātes attēls

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4

BMW X4