Baldones novadā avārijā cietuši pieci cilvēki
Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 27 avārijas, kurās cieta 13 cilvēki.
Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Ķekava-Skaistkalne 5.kilometrā sadūrās automašīna "Opel", kuru vadīja 1953.gadā dzimusi sieviete, automašīna "Audi", kuru vadīja 1990.gadā dzimis vīrietis, un automašīna "VW", kuru vadīja 1990.gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti automašīnas "Opel" un "Audi" vadītāji, kā arī transportlīdzekļu pasažieri - 1987., 1924. un 1988.gadā dzimušas sievietes.
Savukārt Aknīstes novadā, autoceļa Aknīste-Siliņi 8.kilometrā, 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi 80", iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar apvidus automašīnu "Opel Frontera", kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts automašīnas "Audi" vadītājs un pasažieri - 1995.gadā dzimusi sieviete, 1992.gadā dzimusi sieviete un 1985.gadā dzimis vīrietis.
Siguldas novadā ceļā uz ratniekiem pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca velosipēdistu un no notikuma vietas aizbrauca. Cietušais velosipēdists, 1957.gadā dzimis vīrietis, ar galvas traumu un lūzumiem nogādāts slimnīcā.
Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 27 avārijas, kurās cieta 13 cilvēki.
Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši 26 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu, 21 no tiem bija autovadītājs un pieci - velosipēdu un motorolleru vadītāji. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti 12 vadītāji, no tiem astoņi autovadītāji un četri velosipēdu un motorolleru vadītāji.
LASI VĒL
- Sniega izvešanu ietekmē puteņi un apledojums (+ VIDEO)
- Ilgtermiņa auto nomā ķīniešu zīmoli pagaidām nav cieņā (+ VIDEO)
- Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus (+ VIDEO)
- Vācijā avarē smagsvara transports; sarežģītā glābšanas operācija (+ VIDEO)
- Arī saules paneļu īpašniekiem ziemā pieaug elektrības rēķini (+ VIDEO)
- Lielākais un dārgākais "Dacia Bigster" izcīnīja 3. vietu konkursā "Latvijas Gada auto 2026" (+ VIDEO)
- Rīdzinieki skeptiski par ceļu tīrīšanas kvalitāti (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz S kllase: vēl vairāk greznības. Vasarā arī Latvijā (+ VIDEO)
- Valdība un pašvaldības meklē kompromisu vēja parku strīdā (+ VIDEO)
- Baltijas valstīs vienīgais tramvaja sliežu sniega tīrītājs jau 72 gadus darbojas Liepājā (+ VIDEO)
