Babītes novadā motocikla avārijā mirušie jaunieši braukuši bez ķiverēm
Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu ceļa Salaspils-Babīte 39.kilometrā automašīna "BMW" uzbrauca uz ceļa gulošiem diviem jauniešiem. Turpat atradies motocikls.

Pagājušās nedēļas nogalē Babītes novadā motocikla avārijā mirušie jaunieši braukuši bez ķiverēm, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Toms Sadovskis.
Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu ceļa Salaspils-Babīte 39.kilometrā automašīna "BMW" uzbrauca uz ceļa gulošiem diviem jauniešiem. Turpat atradies motocikls.
Sadovskis pastāstīja, ka par notikušo policija izvirzījusi vairākas versijas, taču galvenā versija liecina, ka 1990. un 1991.gadā dzimušie vīrieši, braucot ar motociklu "Yamaha", viadukta līkumā ietriekušies apmalē un notikuma vietā gājuši bojā.
Pēc tam uz ceļa guļošajiem vīriešiem pēc straujā līkuma uzbrauca automašīna "BMW", kuras vadītājs neapgaismotajā ceļa posmā un nepārskatāmajā līkumā nevarēja savlaicīgi saskatīt uz ceļa guļošos ķermeņus.
Jaunie vīrieši nebija lietojuši ķiveres un speciālo apģērbu.
Precīzs nāves cēlonis un nāves iestāšanās laiks, un tas, vai motocikls bija tehniskā kārtībā, tiks noskaidrots ekspertīzēs. Tāpat policija izmeklēšanā skaidros, vai puiši bija lietojuši alkoholu.
Sadovskis piebilda, ka traģēdijas vakarā ceļa segums šajā ceļa posmā bija mitrs.
Policija arī lūdz atsaukties ikvienu, kurš var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju un aicina zvanīt pa tālruņiem 26 653 618, 67 086 976 vai 110.
LASI VĒL
- Sniega izvešanu ietekmē puteņi un apledojums (+ VIDEO)
- Ilgtermiņa auto nomā ķīniešu zīmoli pagaidām nav cieņā (+ VIDEO)
- Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus (+ VIDEO)
- Vācijā avarē smagsvara transports; sarežģītā glābšanas operācija (+ VIDEO)
- Arī saules paneļu īpašniekiem ziemā pieaug elektrības rēķini (+ VIDEO)
- Lielākais un dārgākais "Dacia Bigster" izcīnīja 3. vietu konkursā "Latvijas Gada auto 2026" (+ VIDEO)
- Rīdzinieki skeptiski par ceļu tīrīšanas kvalitāti (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz S kllase: vēl vairāk greznības. Vasarā arī Latvijā (+ VIDEO)
- Valdība un pašvaldības meklē kompromisu vēja parku strīdā (+ VIDEO)
- Baltijas valstīs vienīgais tramvaja sliežu sniega tīrītājs jau 72 gadus darbojas Liepājā (+ VIDEO)
