Avārijās otrdien cietuši arī divi gājēji un velosipēdists
Vakar ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 12 cilvēki, no tiem arī divi gājēji un viens velosipēdists, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Kopumā otrdien valstī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums, no kuriem aptuveni puse notikusi Rīgā.
Visvairāk cietušo bijis avārijās Latgalē - pieci cilvēki. Pa trim cilvēkiem cietuši Kurzemē un Rīgā, bet vēl viens Vidzemē.
Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi astoņus autovadītājus - trīs dzērājšoferus policija aizturēja Kurzemē, divus Vidzemē un pa vienam Zemgalē, Rīgā un Latgalē. Galvaspilsētā viens autovadītājs automašīnu arī vadījis narkotisko vielu iespaidā.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 193 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 66 autovadītāji, Zemgalē - 47, Vidzemē - 37, Kurzemē - 24, bet Latgalē - 19 autovadītāji. Rīgā viens autovadītājs arī sodīts par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 405 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
- iAuto.lv jautājumi publikācijai: Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos
- Kāda tipa riepas bija ejošakās aizvadītajā ziemā ? (+ VIDEO)
