Autovadītāji neapmierināti ar atjaunoto asfalta pauguriņu Dārza ielā Jūrmalā (+ PAPILDINĀTS 15.05.20 AR JŪRMALAS DOMES ATBILDI)
Mellužos, Dārza ielā pēc remontdarbu veikšanas izveidojies neliels "gulošais policists". Interesanti, kas remonta veicējiem traucējis ielas segumu atjaunot iepriekšējā stāvoklī, ņemot vērā to, ka pieejama moderna tehnika, tostarp arī maza apjoma projektiem?
iAuto.lv Jūrmalas pilsētas domei šajā sakarībā uzdeva vairākus jautājumus un saņēma sekojošu atbildi:
Labdien,
Jūrmalas pilsētas domē ir saņemts Jūsu 2020.gada 11.maija iesniegums "Jautājums publikācijai iAuto.lv: Autovadītāji neapmierināti ar atjaunoto asfalta pauguriņu Dārza ielā Jūrmalā (+ VIDEO)", kas pievienots pielikumā.
Atbildot uz iesniegumā uzdotajiem jautājumiem paskaidroju, ka Dārzu ielā ir veikti centralizētās ūdensapgādes tīklu avārijas remonta darbi. Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Jūrmalas ūdens" speciālisti operatīvi organizēja plīsuša ūdensvada remonta darbu norisi.
Ielas seguma asfaltēšanas darbus veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Liktenis". Ielas seguma asfaltēšanas darbi tiek turpināti, darbu nodošanas – pieņemšanas akts nav parakstīts.
LASI VĒL
- Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO)
- Elektroautobusu iegāde Dienvidkurzemē neattaisno cerības (+ VIDEO)
- Atkal mainās par "Rail Baltica" īstenošanu Latvijā atbildīgās "EDzL" vadība (+ VIDEO)
- Dīzeļa cena sasniedz maksimumu. Degvielas cenas 7.4.26: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO)
- Pieejams luksuss. Kāds ir jaunais Chery Tiggo 9? (+ VIDEO)
- Nedēļu pēc akcīzes samazinājuma dīzeļdegvielas cenas palikušas gandrīz nemainīgas
- Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts (+ VIDEO)
- Aizvadītājās svētku brīvdienās ceļu policijas pārbaužu bija krietni vairāk nekā ikdienā (+ VIDEO)
- Mākslīgais intelekts palīdz atvērt jaunu riepu servisa centru (+ VIDEO)
- Jaunais Audi RS 5 liks zemei rībēt (+ VIDEO)
