Aizvadītajās brīvdienās gājuši bojā divi cilvēki, cietuši 26
Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki, sestdien gājuši bojā divi, bet ievainoti 26.
Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem reģistrēti 65 satiksmes negadījumi un tajos deviņi cilvēki cietuši, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā operatīvā informācija.
32 satiksmes negadījumi reģistrēti Rīgā un tās apkārtnē, deviņi Latgalē un pa astoņām avārijām noticis Zemgalē, Vidzemē un Kurzemē.
Diennakts laikā policisti par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformējuši 501 protokolu, no tiem 203 bijuši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.
Pie stūres alkohola reibumā pieķerti 10 šoferi.
Sestdien Latvijā reģistrēts 101 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 17 cilvēki, bet bojā gājuši divi, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Viens bojā gājušais reģistrēts negadījumā Rīgas reģionā, bet otrs - Kurzemes reģionā.
Kopumā vakar deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā, seši - Kurzemē, divi - Vidzemē, bet pa vienam Zemgalē un Latgalē. No cietušajiem trīs bija gājēji, divi no kuriem iekļuva negadījumos Rīgā.
Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 13 autovadītājus. Trīs dzērājšoferus policija aizturēja Rīgā, četrus - Zemgalē, trīs - Vidzemē, divus - Kurzemē, bet vienu - Latgalē.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 236 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 112 autovadītāji, Zemgalē - 69, Vidzemē - 22, Latgalē - 19, bet Kurzemē - 14 autovadītāji. Rīgā viens autovadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 558 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Modernizētais Hyundai Ioniq 6 spēšot nobraukt pat 680 kilometrus (+ VIDEO)
- Kāpēc Ceļu satiksmes noteikumu grozījumi sagādājuši galvassāpes daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem? (+ VIDEO)
- Būvnieku lobijs pār valdības lēmumu – ko atklāj “Rail Baltica” dienesta pārbaudes ziņojums? (+ VIDEO)
- Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO)
- Kā ir ar autostāvvietu un lietus noteku izbūvi Mūzikas ielā? Iedzīvotāji nedrīkst braukt uz mājām! (12.05.2026. Problēma novērsta)
- Lādējamais hibrīds Atto 2 DM-i un citi pavasara jaunumi no BYD (+ VIDEO)
- Kas ir MG zīmola jaunie modeļi MG S9, MG 4 Urban un MG S6 ?(+ VIDEO)
- Pēc sadursmes ar "BMW" motocikls paliek karāties luksofora mastā (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 10.05.2026: Dīzelis 1.967 un 95. benzīns 1.827 EUR! 95.42 USD par barelu (+ VIDEO)
- Porsche Taycan uzstāda Nirburgringas rekordu elektriskajām sporta biznesa klases automašīnām (+ VIDEO)
