Mitsubishi Outlander tests Latvijas ceļos 2012

Foto: Mitsubishi Outlander 2012
2012.g. 12.December, 22:10

Atgādināsim, ka iepriekš „PSA Peugeot Citroen” klonēja „Outlander”, laižot klajā tā dvīņubrāļus, kas bija pazīstami kā „Peugeot 4007” un Citroen C-Crosser”. Savukārt nākamajā paaudzē franču koncerna speciālisti nolēma kopēt „Mitsubishi ASX” (no tā radušies „Peugeot 4008” un „Citroen AirCross”), bet „Outlander” tādējādi ir atkal laimīgi atbrīvojies no līdziniekiem.

Dizains. Trešās paaudzes „Outlander” ierodas ar krietni izmainītu ārieni. Japāņu dizaineri pēkšņi nolēmuši atteikties no agresīvās sejas grimases, kas vēl salīdzinoši nesen tika ieviesta visiem „Mitsubishi” modeļiem, padarot krosoveru vizuāli krietni draudzīgāku. Tiek uzsvērts, ka auto fasādē dominējošās taisnās, precīzās horizontālās līnijas simbolizē mieru, un tieši tas arī būs kompānijas nākamo modeļu stilistikas pamatelements. Savukārt sašaurinātie priekšējie gaismu lukturi, augstā sānu līnija un slīpāk novietotie aizmugurējie statņi uzsver tā joprojām dinamisko dabu. Japāņi ļoti lepojas ar jauno priekšējo starmešu konstrukciju, kas ļauj priekšpusē izgaismot sektoru 170 grādu platumā.

Tehniski jaunais „Outlander” nav radikāli jauns modelis, bet tikai līdzšinējā modeļa evolūcija. Auto veidots uz tās pašas „Mitsubishi GS” platformas un arī gabarītu ziņā no priekšteča praktiski neatšķiras – tik vien kā kļuvis par 10 mm īsāks. Toties, pateicoties plašākam augsti izturīgu tērauda detaļu pielietojumam, virsbūve padarīta par 5% vieglāka.

Salons. Ražotāja pārstāvji uzsver, ka pēc lietotāju pretenziju uzklausīšanas padarījuši komfortablāku auto piekari, uzlabojuši salona skaņas izolāciju un rūpīgāk piemeklējuši salona apdares materiālus, tostarp arī taustei patīkamāku plastmasu. Tomēr maz ticams, ka spoži pulētie paneļi viduskonsoles apdarē arī ir pēc publikas pieprasījuma. Tie, protams, kalpo kā nelieli greznuma akcenti interjerā, taču droši vien lieki teikt, cik šādas virsmas ir nepraktiskas ikdienas lietošanā un prasa biežu un cītīgu kopšanu. Bez tam jaunajā paaudzē „Outlander” ieguvis nedaudz modificētu mērinstrumentu paneli un jaunākās paaudzes multimediju sistēmu ar 6,1 collu skārienjutīgu ekrānu.

Jaunais „Outlander” saglabājis priekšteča apjomīgo salonu. Sēdvietas ir plašas un ērtas. Uzstādot vieglākas konstrukcijas otrās rindas sēdekļus, „Mitsubishi” dizaineriem izdevies par 32 cm palielināt auto kravas telpas garumu – tās ietilpība pieaugusi līdz visai cienījamiem 774 litriem, savukārt jaunā transformācijas sistēma ļauj aizmugurējo dīvānu bīdīt plašākā diapazonā nekā iepriekš. Dārgākajā komplektācijā automobilis tiek aprīkots arī ar trešo sēdekļu rindu, diemžēl šie „bagāžnieka sēdeklīši” ir tik šauri un vietas kājām tur ir tik maz, ka tajos cik-necik ērti spēs justies vien pirmsskolas vecuma bērni.
„Outlander” aprīkojuma sarakstā parādījušās vairākas jaunas pozīcijas, tostarp divu zonu klimata kontrole, elektrizēts piekto durvju aizvērējmehānisms, loga tīrītāju slotiņu apsilde, drošības spilveni priekšējo braucēju ceļu aizsardzībai u.c.

Tehnikas jaunumi. Rekonstruējot piekari, palielināts aizmugurējās ass amortizatoru gājiens un tādējādi izdevies piešķirt nedaudz vairāk viegluma „Mitsubishi” kosovera stingrajai, saturīgajai gaitai. Modernizēta „CVT” transmisija tagad darbojas pēc inteliģenta algoritma, ļaujot izmantot motora dinamisko potenciālu visā apgriezienu diapazonā un par 0,5 sekundēm uzlabojot uzrāviena (no 0 līdz 100 km/h) dinamiku.
Klasisko transmisijas režīmu pārslēdzēju jaunā „Outlander” viduskonsolē nomainījis liels apaļš taustiņš ar apzīmējumu „4WD”. Ar to vadītājs var izvēlēties konkrētajiem braukšanas apstākļiem piemērotāko no trijiem transmisijas darba režīmiem: „eco”, „auto” vai „lock”.

Latvijas Gada Auto 2013 žūrijas komentāri.
Guntars Pulss, autožurnālists: „Jaunais „Outlander” ievērojami atšķiras no iepriekšējās paaudzes modeļa. Apaļās formas automobilim liek izskatīties lielākam un iespaidīgākam. Interjera apdare kvalitatīva, lai gan kopējais iespaids salonā visai neitrāls. Liels bagāžnieks, aizmugures sēdekļi ar plašām transformācijas un regulēšanas iespējām. Auto pieejamas piecvietīgā vai septiņvietīgā versijā. Gaita komfortabla un dinamika pietiekoša. Kopumā auto noskaņo uz mierīgu braukšanu bez īpaši sportiskiem izlēcieniem. Dzinēju piedāvājumā vai nu divlitru benzīnnieks vai 2,2 litru dīzelis. Automāts, kura funkcijas pilda variators, pieejams vienīgi komplektā ar benzīna motoru. Piesātinātajā krosoveru tirgū jaunajam „Outlander” noteikti atradīsies sava vieta, taču tas diezin vai būs starp līderiem.”

Guntis Vīksna, Valmieras laikraksta „Liesma” žurnālists: „No trim šī gada konkursa parketa džipiem „Mazda CX-5”, „Subaru XV” un „Mitsubishi Outlander” Mālpilī bija atlicis testēt pēdējo. Tīri subjektīvi „Outlander” man patīk vislabāk. Kāpēc? Mazdieši labi sākuši, taču līdz auto aizmugurei acīmredzami pietrūcis pacietības, savukārt, subariešiem sanācis tehniski lielisks auto, taču salons grūti sagremojams, lai neteiktu arhaisks... Uz šī fona „Outlander” ar divlitru benzīna dzinēju un automātu par gandrīz 28 000 eiro gan vizuāli glīts ārpusē, gan kvalitatīvi nostrādāts iekšpusē. Gribētos dīzeli, taču tas būtu vēl plus 5 000 eiro.”

Atis Jansons, „Latvijas Avīzes” žurnālists: „Pirmais, visspilgtākais iespaids no „Outlander” – vai tik es nebraucu ar savu „Qashqai”?! Dīlera teiktais par komplektāciju apskaidro – jā, te ir tāds pats (gandrīz) divu litru benzīna dzinējs, te ir tāds pats (vēlreiz – gandrīz) bezpakāpju „automāts”. Gaitas īpašības – gandrīz identiskas. Nu ko – visu iepriekš teikto var uztvert kā komplimentu, jo „Nissan Qashqai” ir tirgus līderis. Ar ko līderi pārspēs „Outlander”? Ar cenu neizdosies. Ar dizainu? Subjektīvi... Žūrijas balsojums liecina, ka Mitsubishi deklarētā vienkāršība un atturība šajā kompānijā vērtēta zemāk par Mazda „CX-5” izaicinošo, „lecīgāko” veidolu. Un marku sacīkstē – zemāk par „Subaru” sportiskumu.
„Outlander” var uzvarēt ar ietilpību – aizmugures „kāju rūme” vislielākā. Tas arī vizuāli šķiet liels. Tātad prestižs. Markas tehnika Latvijā tradicionāli vērtēta kā izturīga.”

„Mitsubishi” dīlera komentārs.
Linda Zarovska, „Skandi Motors” SIA mārketinga speciāliste: „Gada Auto” dalībniekiem un sekotājiem vēlējāmies dot iespēju ielūkoties jaunā dimensijā, ko sniedz jaunais „Mitsubishi Outlander” un kas pārliecinoši sevi piesaka prasīgajā automobiļu pasaulē. Rūpes par apkārtējo vidi, kvalitāte un drošība apvienojumā ar jau zināmo braukšanas sniegumu – tā var raksturot jauno „Outlander”!

„Mitsubishi Outlander” raksturo vairāki jauninājumi, piemēram, „start/stop” sistēma, adaptīvā kruīzkontrole, joslu maiņas un iespējamās frontālās sadursmes brīdinājuma asistenti, paplašināta bagāžas telpa no 541 līdz 591 litram. Nolokot ne tikai trešo, bet arī otro sēdekļu rindu, Outlander astes gala ietilpība no 989 litriem ir pieaugusi līdz pat 1022 litriem. Jaunie „MIVEC” (benzīna) un „DID” (dīzeļa) motori piedāvā vēl nebijušu degvielas ekonomiju un zemu izmešu līmeni. Automātiskā motora izslēgšanas, iedarbināšanas sistēma un ekoloģiskas braukšanas režīms „eco” nodrošina ļoti zemu degvielas patēriņu, bet aerodinamiskais dizains un vieglā virsbūve ievērojami samazina enerģijas patēriņu.

Tehniskā informācija un cenas.
Cena sākot no 24 200 eiro. Komplektācijas un cenas var skatīt šeit

Benzīna dzinējs:
2.0 l, 150 Zs, kombinētais degvielas patēriņš no 6,8 l/100 km, CO2 no 159 g/km
Dīzeļdzinējs:
2.2 l, 150 Zs, kombinētais degvielas patēriņš no 5,4 l/100 km, CO2 no 140 g/km

VISI KOMENTĀRI

banco:
UniCredit Finance uzņēmumi 777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy Tel: +393512646127 Laba diena visiem izlasot mūsu post online es saņemšanu no e-pasts. Paldies, lai atbildētu uz manu reklāmu. Vispirms ļaujiet man iepazīstināt sevi uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attiecībā uz e-pastu, mēs esam gatavi piedāvāt aizdevumus sabiedrības locekļiem par 2% gadā, bez jebkādām pārbaudēm un kredītu melnajā sarakstā. Mēs piešķirt kredītu, kas ir robežās £ 5,000.00 līdz £ 40,000,000.00 no Apvienotās Karalistes. Mēs piedāvājam bezmaksas aizdevumus, jo es bijās Dieva, un aizdevējs nevar pieņemt chances.only interesēt personai būtu contanct mums uz mūsu privety e-pastu: ([email protected]) Mēs dodam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties neatkarīgi no viņu ģimenes stāvokļa, dzimuma, reliģijas, un vieta, bet ir jābūt juridiskai nozīmē atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, un stingri, lai būtu cienīgs uzticības .. Paldies par sapratni.. Sveicieni No Mr.Kenneth E
2016.g. 25.February, 23:54
0
Atbildēt
jianbin0929:

mulberry bags

mac tools

canada goose outlet

uggs outlet

michael kors outlet

christian louboutin shoes

ralph lauren outlet

ray ban sunglasses

coach outlet

ugg outlet

christian louboutin outlet

canada goose jackets

michael kors outlet

ugg boots

prada sunglasses for women

nike huarache

longchamp outlet store

michael kors uk

coach outlet

canada goose outlet

prada outlet online

canada goose outlet

true religion jeans

ralph lauren outlet

polo ralph lauren

michael kors outlet clearance

coach outlet online

ralph lauren outlet

ugg outlet

oakley sunglasses wholesale

michael kors outlet

cheap jordans

swarovski jewellery

nike huarache

canada goose outlet

ugg cyber monday

canada goose uk

prada sunglasses

kate spade outlet online

ray ban sunglasses

canada goose outlet

ralph lauren polo

uggs outlet

pandora jewelry

longchamp solde

tory burch outlet

mulberry outlet

michael kors outlet

christian louboutin sale

coach outlet online

cheap oakley sunglasses

herve leger outlet

true religion outlet store

ralph lauren polo

true religion jeans

ray ban sunglasses

coach outlet store online

christian louboutin sale

ugg outlet

ugg boots

kd shoes

nike free running

prada shoes

coach outlet

ugg outlet store

polo ralph lauren

michael kors outlet clearance

roshe run

coach outlet online

adidas outlet store

pandora outlet

longchamp pliage

nike blazer pas cher

mulberry handbags

cheap nba jerseys

ferragamo shoes

mont blanc pens

kate spade handbags

swarovski crystal

michael kors outlet

michael kors outlet clearance

longchamp pas cher

coach outlet online

true religion outlet

michael kors factory outlet

cheap nba jerseys

mlb jerseys

kate spade outlet store

true religion jeans sale

swarovski outlet store

christian louboutin outlet

coach outlet

cheap ray bans

ugg boots

coach outlet

oakley sunglasses

ray ban sunglasses outlet

burberry outlet store

tory burch outlet online store

prada outlet

michael kors outlet online

salomon shoes

fitflops

longchamp solde

coach handbags

ugg outlet

snapback hats

coach outlet

polo ralph lauren outlet

canada goose outlet online

mulberry handbags

adidas wings

coach outlet

ferragamo shoes

ray bans

canada goose outlet

ugg boots outlet

chicago blackhawks jerseys

snapbacks wholesale

snapbacks wholesale

canada goose outlet

coach outlet

kate spade outlet

prada shoes on sale

true religion outlet store

ralph lauren outlet

ferragamo outlet

fitflops shoes

ferragamo shoes sale

ralph lauren uk

ugg outlet store

ugg outlet online clearance

michael kors outlet clearance

oakley sunglasses wholesale

coach outlet

mulberry handbags sale

ugg boots

uggs outlet

ray bans

cheap ray ban sunglasses

coach outlet store online

cheap uggs

ugg boots

futbol baratas

cheap oakley sunglasses

ugg boots outlet

chrome hearts outlet

michael kors outlet online

true religion jeans

polo ralph lauren

christian louboutin outlet

kate spade outlet

christian louboutin sale

coach outlet online

nike roshe

coach outlet

michael kors outlet

christian louboutin shoes

fitflops sale clearance

cheap uggs

coach outlet

michael kors outlet online

longchamp handbags

oakley sunglasses

true religion jeans

cheap oakley sunglasses

coach outlet online

links of london

canada goose outlet store

christian louboutin shoes

puma outlet

coach outlet

cheap ray ban sunglasses

true religion jeans

fitflops sale clearance

coach outlet

michael kors uk

true religion jeans

coach outlet store online

michael kors outlet

hermes outlet store

nike air max 90

cazal outlet

oakley sunglasses

michael kors outlet

ralph lauren outlet

michael kors outlet

christian louboutin

ferragamo outlet

canada goose jackets

ralph lauren outlet

ferragamo shoes

ugg boots

ugg boots

kevin durant shoes

ugg boots

coach outlet

uggs outlet

polo ralph lauren outlet

canada goose outlet

air max 90

michael kors outlet

polo ralph lauren

fitflops uk

coach outlet online

cheap ugg boots

adidas uk

ugg boots clearance

nfl jersey

nike free 5

longchamp handbags

michael kors outlet

giuseppe zanotti shoes

true religion outlet

cheap snapbacks

michael kors outlet clearance

cheap oakley sunglasses

coach factory outlet

ugg outlet

ugg outlet

air max 2015

canada goose uk

michael kors outlet

polo outlet

kate spade uk

coach outlet

hermes outlet

tory burch outlet stores

coach outlet online

nike shoes

air jordan 4

coach outlet online

oakley sunglasses

valentino shoes

uggs outlet

coach outlet online

coach outlet

ray ban sunglasses

tory burch outlet stores

coach outlet

michael kors outlet online

tory burch outlet stores

coach outlet canada

ralph lauren polo shirts

cheap ray bans

jordan shoes

yeezy boost 350

tory burch outlet online

uggs outlet

michael kors outlet online

coach outlet online

uggs outlet

ugg boots

fitflops

canada goose outlet online

ralph lauren uk

pandora bracelet

mulberry hanbbags

canada goose jackets

ferragamo shoes

michael kors outlet

michael kors outlet

cheap oakley sunglasses

coach outlet

michael kors outlet online

nike roshe run

lebron shoes

oakley sunglasses wholesale

michael kors outlet online

coach factory outlet

michael kors outlet online

michael kors outlet store

mulberry outlet

uggs outlet

michael kors outlet online

true religion outlet

kate spade outlet

coach factory outlet

longchamp pliage

michael kors outlet online

marc jacobs sale

michael kors outlet clearance

canada goose outlet

canada goose outlet

air max 90

ray ban sunglasses

oakley sunglasses

michael kors handbags

tory burch outlet

longchamp handbags

nike outlet

christian louboutin outlet

coach factory outlet

swarovski outlet

air max uk

polo outlet stores

vans shoes

canada goose jackets

ferragamo shoes

cheap oakley sunglasses

longchamp outlet online

christian louboutin online

nike air force 1

nike shoes

air max uk

jordan 4

canada goose uk

nike roshe run

nike shoes uk

true religion outlet

coach factory outlet

coach outlet

air max trainers

polo ralph lauren

cheap jerseys

coach outlet online

tory burch outlet

cheap mlb jerseys

oakley sunglasses

nike trainers

coach factory outlet

canada goose outlet online

kobe bryant shoes

canada goose cyber monday

ralph lauren

longchamp outlet

mulberry bags

canada goose jackets outlet

longchamp outlet

michael kors wallets for women

moncler coats

kate spade outlet

canada goose outlet

pandora charms

ugg boots

polo outlet online

uggs outlet

true religion jeans

swarovski crystal

longchamp pas cher

ray ban sunglasses wholesale

supra shoes sale

nike blazer pas cher

coach outlet

michael kors outlet online

tory burch handbags

ralph lauren polo

uggs outlet

michael kors outlet

vans outlet

ugg boots on sale

nike roshe run

longchamp handbags

michael kors outlet clearance

polo ralph lauren

ralph lauren

ugg outlet

lacoste pas cher

swarovski outlet

swarovski crystal

michael kors handbags

kobe shoes

coach outlet store online

lacoste outlet

pandora charms

coach outlet online

coach factory outlet

oakley sunglasses wholesale

canada goose jackets

chrome hearts online store

cheap jordan shoes

longchamp pas cher

michael kors handbags clearance

hermes birkin

bottega veneta outlet

ugg boots outlet

cheap uggs

ugg boots on sale

michael kors outlet online

reebok trainers

yeezy boost

mulberry bags

polo ralph lauren

true religion jeans

coach outlet

michael kors outlet online

cheap snapbacks

prada handbags

mac cosmetics

oakley sunglasses wholesale

nike factory store

coach factory outlet

birkenstock sandals

longchamp handbags

kate spade outlet

air max 90

longchamp solde

jerseys wholesale

cheap jordans

michael kors handbags

swarovski crystal

cheap ray ban sunglasses

canada goose outlet online

cheap ray ban sunglasses

true religion jeans

uggs outlet

tory burch outlet online store

canada goose jackets

uggs outlet

pandora outlet

coach outlet

true religion jeans

ray ban sunglasses

coach outlet

uggs outlet

canada goose jackets

coach factory store

michael kors outlet online

polo outlet

ralph lauren uk

michael kors outlet online

michael kors

fitflops

polo outlet

cheap ray ban sunglasses

michael kors outlet clearance

coach outlet online

mulberry uk

canada goose outlet

tods outlet online

oakley sunglasses

michael kors outlet stores

ugg outlet

michael kors outlet

fred perry polo shirts

pandora charms

true religion uk

new balance shoes

ed hardy outlet

michael kors outlet clearance

canada goose outlet

coach factory outlet

ugg boots clearance

lacoste soldes

kate spade

canada goose coats

canada goose outlet

nhl jerseys

mcm backpacks

ugg outlet

polo shirts

canada goose coats

bottega veneta outlet online

adidas nmd

ralph lauren pas cher

fitflops uk

coach outlet online

ray ban sunglasses

canada goose outlet

polo ralph lauren outlet

coach outlet

oakley sunglasses sale

michael kors outlet

nike air huarache

ugg outlet

cheap basketball shoes

birkenstock outlet

ugg outlet

ralph lauren factory store

ralph lauren polo

ugg outlet online clearance

ferragamo outlet

ralph lauren outlet

true religion outlet

michael kors outlet clearance

fitflops sale

basketball sneakers

oakley sunglasses sale

ugg outlet

ray ban sunglasses uk

ugg boots clearance

nike factory outlet

ugg boots for women

hermes belt

burberry canada

michael kors outlet

canada goose outlet online

longchamp bags

ugg outlet online

polo ralph lauren outlet

true religion uk

swarovski outlet

cheap nfl jerseys

reebok shoes

ecco shoes

coach outlet online

coach factory outlet

oakley sunglasses

polo outlet

canada goose outlet store

canada goose jackets

ugg outlet online

coach outlet

polo ralph lauren

lacoste shirts

coach factory outlet

fitflops sale clearance

yeezy boost

fitflops outlet

ray ban sunglasses

canada goose black friday

michael kors outlet

ugg outlet clearance

michael kors outlet online

ralph lauren outlet

canada goose outlet

michael kors outlet clearance

herve leger dresses

coach outlet

kate spade outlet online store

ralph lauren uk

canada goose coats

ugg boots

canada goose outlet

ugg clearance

canada goose parka

canada goose coats

longchamp outlet

tory burch outlet

2017.g. 29.September, 11:05
0

Atbildēt

TAVS KOMENTĀRS