Minirallija Gulbis organizators sagādā pārsteigumu – startēs bagiju klase! (+ VIDEO)

Jau nākamnedēļ, 1. augustā, Gulbenes novada ceļos norisināsies minirallija kausa otrais posms, minirallijs Gulbis. Par pārsteigumu ir parūpējies organizators, informējot, ka šajā minirallija posmā startēs arī bagiji, kuriem tiks izveidota speciāla bagiju ieskaite!
Runa ir par Can-Am Maverick bagijiem, kuri šobrīd piedzīvo strauju popularitātes vilni visā pasaulē. Bagiji ir divvietīgi un aprīkoti ar drošības karkasu. Nelielā bagija jauda ir ap 100 zirgspēkiem, kas priekš nelielā svara ir liela jauda! Bagiju klase trasē dosies uzreiz aiz ROAD klases dalībniekiem, un iesildīs skatītājus minirallijam. Tiek plānots, ka šajā minirallija posmā uz startu izies pieci vai seši bagiji.
Līdz 24. jūlija pulksten 18.00 var reģistrēt dalību minirallijam Gulbis un izmēģināt savus spēkus rallija disciplīnā - http://minirallijs.lv/registracija
Tāpat minirallijā turpina startēt šīs sezonas jaunums – komandu ieskaite. Šobrīd dalību komandu ieskaitei ir pieteikušas 11 komandas (vienu komandu veido trīs ekipāžas). Sezonas laikā komandas cīnās par punktiem notiekošo posmu ietvaros. Sezonas noslēgumā LAF SAK apbalvos trīs komandas, kuras visu posmu summā būs izcīnījušas lielāko punktu skaitu!

Foto: Publicitātes attēls

LASI VĒL
- Kuldīgas novadā atklāts Latvijā lielākais saules enerģijas parks (+ VIDEO)
- Pašvaldības policisti aiztur bēgošu autovadītāju bez tiesībām un krietnu daudzumu narkotiku (+ VIDEO)
- Ir gatavs uzlādēt arī elektrisko Rolls Royce (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Braucam ar visu laiku jaudīgāko VW ID Buzz.(+ VIDEO)
- Baltijas valstis kopīgi paraksta 1,8 miljardu eiro līgumu par “Rail Baltica” elektrifikāciju (+ VIDEO)
- Zemkopības ministrija steidz izmaiņas koku ciršanas noteikumos, ignorējot Satversmes tiesas lemto (+ VIDEO)
- Dzīve ir izaicinājums. Cupra draugiem ikgadējā ballīte (+ VIDEO)
- Kā gada laikā mainījusies ekosistēma un zivju populācija Alūksnes upē? (+ VIDEO)
- Dārgi, bet vajag - Tērvetē atklāta pirmā biometāna rūpnīca Latvijā (+ VIDEO)
- Volvo pazaudē riteni (+ VIDEO)