U.Slakteris sezonu sāk ar uzvaru Vācijā

Foto: Publicitātes attēls
LUMSF | 23.05.2017

21.maijā, vēlu vakarā, Vācijas pilsētā Brodenbahā, (Brodenbach) noslēdzās Starptautiskās Vācijas sacensības (International German Race) ūdens motosportā, kur Latvijas pilots Uvis Slakteris izcīnīja pirmo vietu prestižajā F2 klasē, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija.

Uvis Slakteris uzrādīja labāko laiku jau kvalifikācijā. Arī sacensību pirmajā un otrajā braucienā Slakteris izcīnīja pirmo vietu, par katru braucienu iegūstot maksimālos 400 punktus, un trešajā braucienā nemaz nepiedalījās, jo bija nodrošinājis sev pārliecinošu uzvaru jau divos braucienos.

„Esmu gandarīts par izcili veiksmīgi pavadītajām pirmajām šīs sezonas starptautiskajām sacensībām. Tā kā šīs ir pirmās lielākās šīs sezonas un arī pēdējās pārbaudes sacensības pirms pasaules čempionāta, tad katrs vēlējās pārbaudīt savas un tehnikas spējas. Tā kā iepriekšējās sezonas pēdējās sacensībās Portugālē piedzīvoju pamatīgu avāriju, kur tika bojāts gan laivas korpuss, gan arī motors atradās ilgu laiku zem ūdens, tad tagad vajadzēja pārliecināties, ka visi bojājumi ir pamanīti un novērsti.

Ja daži mani kolēģi pirms jaunās sezonas varēja atļauties tikai noslaucīt putekļus no laivas, tad Rīga Powerboat Team komanda smagi strādāja visu ziemu, lai atrastu un salabotu visu, kas bija cietis. Bet darbs un zināšanas attaisnojās, jo mums nebija nekādu tehnisku problēmu izejot uz starta. Par to visiem liels paldies! Šajā sezonā esmu apņēmības pilns cīnīties ne tikai par Eiropas čempiona titula nosargāšanu, bet arī par vietu uz pjedestāla pasaules čempionātā”, teica Uvis Slakteris.

F2 klasē otro vietu izcīnīja vācu pilots Stefan Hagin, bet trešo austriešu pilots Rupp Temper.

Foto: Publicitātes attēls