Tesla Cybertruck jau Krievijā, tikai – tas nav īsts (+ VIDEO)

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
iAuto | 25.12.2019

Maskavas autovadītājus pārsteidzis Tesla futūristiskajam pikapam Cybetruck līdzīgs transportlīdzeklis, kas braukā pa galvaspilsētas ielām. Tagad noskaidrots, ka tas nav īsts.

Kanāla „360” veidotājiem izdevies aprunāties ar Tesla Cybertruck kopijas radītājiem. Izrādījies, ka tie ir blogeri, kas nodarbojas ar auto tehnikas pārveidošanu. Projekta autori pastāstījuši, ka konstrukcijas pamatā ir VAZ-2109, devītā modeļa pārveidošanai par Tesla pikapu viņi veltījuši astoņas pilnas darba dienas un kopumā tas viss izmaksājis 80 000 rubļu (1160 eiro).

Pagaidām krievu Cybertruck nav durvju, bet elektriskās piedziņas vietā tiek izmantots standarta dzinējs, kas patērē benzīnu. Puiši sola, ka trūkumi tiks novērsti un uz VAZ-2109 veidotais transportlīdzeklis oriģinālam līdzināsies vēl vairāk.

Tikmēr īstais Tesla Cybertruck jau ar savu pirmo iznācienu iekarojis pircēju simpātijas visā pasaulē tikai dažās dienās pēc prezentācijas savācot vairāk nekā 200 000 pieteikumu. Ražošana gan sāksies tikai 2021.gada beigās.

Īstā Cybertruck dinamiku var novērtēt noskatoties šo video: