Saldus rallijsprinta rezultāti (+ FOTO)

Krista Andersone | 24.09.2019

Svētdien, 22.septembrī, Saldū tika aizvadīts pēdējais šīs sezonas posms Latvijas rallijsprinta čempionātā. Šajā posmā par absolūtās ieskaites uzvarētājiem kļuva Edijs Bergmanis un Edgars Grīns (Mitsubishi Lancer Evo IX).

Šis bija arī noslēdzošais posms Lietuvas rallijsprinta čempionātā un Hictoric ieskaitē. Rallijsprinta dalībnieki dienas laikā veica sešus ātrumposmus, kuru segums bija grants, bet kopējais garums – 55 kilometri.

2000 klases ieskaitē uzvaru guva ekipāža Madars Dīriņš/Gints Lasmanis (Renault Clio), otro vietu šajā ieskaitē ieguva lietuviešu braucēji Audronis Gulbinas/Vytis Pauliukonis (Honda Civic Type-R), bet trešo vietu uz pjedestāla ieguva ekipāža Uldis Andersons/Edgars Liepiņš (Renault Clio).

2WD OPEN ieskaitē ātrākā ekipāža, kura ieguva pirmo vietu bija Kārlis Nebars/Gundars Balodis (BMW 330), otrā vieta šajā ieskaitē ekipāžai Uldis Lepiksons/Ainars Šteinbergs (Ford Puma), bet trešo vietu uz goda pjedestāla izcīnīja lietuviešu braucēji Deividas Gezevičius/Tomas Nenartavičius (Honda Civic).

4WD klases ieskaitē uzvaru guva Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins (Subaru Imperza), otro vietu uz pjedestāla guva ekipāža Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš (Subaru Imperza), bet pēdējo godalgoto vietu ieguva Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (Subaru Imperza).

4WD OPEN ieskaitē klases ekipāžas izcīnīja arī pirmās godalgotās vietas absolūtajā vērtējumā. Uzvara šajā klases ieskaitē Edijam Bergmanim/Edgaram Grīnam, otro vietu izcīnīja Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks, bet trešo godalgoto vietu šajā ieskaitē ieguva ekipāža Kristaps Sarma/Ervins Zgirskis (Mitsubishi Lancer Evo IX).

KLASIKA 3000 klases ieskaitē uzvaru izcīnīja Jānis Grīnbergs/Jānis Strazdiņš (BMW 330), otro vietu šajā ieskaitē guva ekipāža Andris Vovers/Aldis Hanzens (BMW), bet trešo vietu uz pjedestāla izcīnīja Mārtiņš Kļava/Jānis Krūkliņš (BMW 330).

HICTORIC jeb VĒSTURISKO AUTOMOBIĻU ieskaitē uzvaru izcīnīja ekipāža Māris Egle/Aldis Egle (Audi 80 Quattro), otrā vieta šajā klasē ekipāžai Normunds Otomers/Dāvis Arājs (Opel Ascona) un šo trijnieku noslēdz Artūrs Himičs/Mārcis Dzenis (Volkswagen Golf Mk2).

Lietuvas rallijsprinta čempionāta ieskaitē absolūtajā kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Egidijus Gelūnas/Kristupas Adinavičius (Mitsubishi Lancer Evo VIII)