Nissan Navara tests Latvijas ceļos

Foto: jauniauto.lv
29.04.2011

Liels auto ar lieliem gabarītiem. Attēlā Nissan Navara 3.0 V6 dCi 231 Zs dīzelis. Sniegotajos ceļos ļoti komfortabla sajūta, paplašinās autostāvvietu skaits pilsētā. Patēriņš no 9-13 litriem, pēc specifikācijas 7,6 l pilsētā - 12,7 l ārpus.

Lai arī Nissan Navara ir liels, vairāk par 4 cilvēkiem nepabrauksi, jo, kā jau var redzēt lielāko daļu aizņem kravas kaste. Tātad vairāk funkcionāls cilvēkiem , kam jāpārved daudz un bieži dažādas lietas. Ja ir nepieciešamība pēc šāda auto, tad uzreiz ieteiktu iegādāties kravas kastes nosedzošo jumtu, savādāk jārēķinās ar laika apstākļiem.

Motors ļoti jaudīgs, var labi iespiest gāzi grīdā. Automātiskajai kārbai paātrinājums ir ar aizturi.

Priekšējais panelis un borta dators veidots vienkārši un saprotami, kas ļauj ātri un viegli noorientēties iespējās. Ergonomiskāk vēl varēja izvietot pogas uz stūres.

Konkrētajā aprīkojumā ir iekļauti BOSE skaļruņi, kas ir ļoti augstas klases, pat PREMIUM klases audio sistēma. Pārsteidz, kāpēc šādas funkcijas auto būtu nepieciešamība pēc BOSE skaļruņiem!?!

Ļoti noderīgs ir apgaismojums atpakaļskata spoguļos, kas izgaismo un atvieglo gan iekāpšanu, gan izkāpšanu no automobiļa. Kas, piemēram, jau vairākus gadus tiek izmantots Mercedes Benz un citos premium klases auto. 

Testētā auto Nissan Navara 3.0 V6 dCi 231 Zs dīzelis cena ir 32 125 lati ar 21% PVN. Piedziņa Double Cab, 7 automāts, aprīkojuma klase LE.