Modernizētais Hyundai i30 gaida Ženēvu

Hyundai paziņojis, ka pabeidzis darbu pie i30 saimes atjaunotā modeļa, rezultātu solot parādīt Ženēvas autoizstādē, marta sākumā.
Hyundai publicējis modernizētā i30 sportiskās versijas N Line modifikācijas skiču zīmējumus, pirmizrādi piesakot uz marta sākumu, kad darbu sāks ikgadējā Ženēvas autoizstāde.
Atsvaidzināto modeli visvieglāk var atpazīt pēc pilnībā pārveidotās priekšpuses, kas zīmīga ar jaunajos lukturos integrētajām V-veida dienasgaismām un savādākas nekā priekštecim radiatora restes. Zināms, ka jaunajam i30 N Line būs pieejami jauna dizaina riteņu diski 16-18 collu formātā, turklāt, ja agrāk šāda modifikācija bija pieejama tikai hečbekam, tad turpmāk sportiskā versija būs pieejama arī i30 saimes fastbeka un universāla pircējiem.
Nedaudz pārveidots arī salons, kur pamanāmākais jaunievedums būs ciparu mērinstrumentu panelis un multimediju sistēma ar 10,25 collu ekrānu.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Elektrisks kravas auto jau šodien ir gatavs darbam. Vajadzīgs valsts atbalsts ? (+ VIDEO)
- Uzskatu, ka Ķīnas autobūve jau ir priekšā Eiropas autobūvei, un kas notiktu, ja nebūtu ievedmuitas? (+ VIDEO)
- “Neviens nenāk uz darbu ar domu, ka notrieks cilvēkus” – aicina būt vērīgiem, šķērsojot dzelzceļu (+ VIDEO)
- Ar 197 un 163 km/h – policija fiksē pārgalvīgus braucējus; Porsche vadītājam jāmaksā 2200 eiro (+ VIDEO)
- Sadauza divus Chery Tiggo 9 apvidus auto , lai pierādītu, ka Ķīnas auto ir droši, bet vai izdevās? (+ VIDEO)
- Vēriens pārsteidz, bet jāsāk pierast - iAuto.lv ierodas Chery izstāžu kompleksā (+ VIDEO)
- Euro NCAP jaunākie testi: Volkswagen T-Roc un Dongfeng Box tikai trīs zvaigznes (+ VIDEO)
- Kad aizmugurē braucošs uz priekšu neskatās (+ VIDEO)
- Cik maksā Ķīnā eletroauto uzlāde - cenas šosejas malā (+ VIDEO)
- Chery hibrīdauto pārpeld Ķīnas varenāko upi (+ VIDEO)