Mairis Briedis un viņa pretinieks pa Rīgu pārvietosies ar ekskluzīviem Porsche (+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls
Porsche | 24.01.2020

Mairis Briedis un Pasaules boksa supersērijas (WBSS) dalībnieki pārvietosies ekskluzīvās Porsche automašīnās

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, viņa pretinieks kubietis Juniers Dortikoss un Pasaules boksa supersērijas (WBSS) komanda pirms otrās sezonas fināla cīņas pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kg) pa Rīgu pārvietosies ekskluzīvās Porsche automašīnās – jaunajās Cayenne, Cayenne S, Cayenne S Coupé un Briedim īpaši piešķirtajā Cayenne Coupé, ko var atpazīt pēc metāliski baltās krāsas un stilizēta brieža attēla uz motora pārsega.

Atrodoties Latvijā, sportistiem, WBSS vadībai un īpašajiem viesiem tiek nodrošināta pārvietošanās ar Porsche automašīnām. Tajās viņi ieradās arī preses konferencē Porsche centrā Rīgā, kur bokseri tikās pirms 21. martā “Arēnā Rīga” gaidāmās cīņas. “Iespaidīgi ir redzēt, kā divi boksa smagsvari satiekas un izaicina viens otru auto pasaules smagsvaru Porsche ielenkumā. Porsche ir aizrautīgs sportistu atbalstītājs, tāpēc lepojamies, ka varam sadarboties ar vienu no spožākajiem Latvijas atlētiem – Mairi Briedi – un uzņemt pie mums Porsche centrā WBSS preses konferenci un abus bokserus pirms ilgi gaidītās cīņas,” saka SIA "Baltijas sporta auto" vadītājs Ivars Norvelis.

Jaunie Porsche modeļi būs komandas rīcībā līdz pat cīņai, savukārt Mairis Briedis ar Porsche Cayenne Coupé pārvietojas arī ikdienā. Viņš saka: “Porsche sniedz gandarījumu ikvienam adrenalīna meklētājam. Šī zīmola automašīnas man vienmēr patikušas sava izstrādātā dizaina un jaudas dēļ.”

Bokseris brauc ar metāliski baltas krāsas apvidus sporta automašīnu Porsche Cayenne Coupé, kas līdzīgu automašīnu vidū tiek uzskatīts par atlētu, pateicoties tikai Porsche raksturīgajām formām. Brieža automašīna aprīkota ar 6 cilindru V veida motoru ar turbokompresoru. Dzinēja darba tilpums ir 3,0 litri, maksimālā jauda – 250 kW (340 Zs), kamēr maksimālais griezes moments ir 450 Nm. Spēkrats ātrumu līdz 100 km/h spēj uzņemt 6,0 sekundēs, un tā maksimālais ātrums ir 243 km/h. Automašīna aprīkota ar Bose visaptverošo skaņas sistēmu, Sport Chrono pakotni, LED Matrix priekšējiem lukturiem ar Porsche Plus dinamisko gaismas sistēmu, 21 collu RS Spyder Design diskiem ar arku paplatinājumiem eksterjera krāsā un citām papildfunkcijām.

Mairis Briedis ir Latvijas labākais bokseris. 2014. gadā sportists saņēma Eiropas Gada cilvēka Latvijā apbalvojumu, savukārt 2017. gada aprīlī viņš kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis pasaules čempiona jostu, to paveicot prestižākajā Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā smagajā svarā. Briedis savā karjerā ir izcīnījis arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu.

Briedis šobrīd ir iekļuvis Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas finālā. Šī gada 21. martā Rīgā viņš cīnīsies ar kubieti Junieru Dortikosu, kuram pieder Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona josta. Abi bokseri šajā cīņā spēkosies arī par prestižo WBC jostu.

Porsche Cayenne Coupé: kombinētais degvielas patēriņš 9,4-9,3 l/100 km, kombinētā CO2 izplūde 215-212 g/km

Porsche Cayenne S Coupé: kombinētais degvielas patēriņš 9,4-9,2 l/100 km, kombinētā CO2 izplūde 216-212 g/km

Porsche Cayenne: kombinētais degvielas patēriņš 9,2-9,1 l/100 km, kombinētā CO2 izplūde 210-207 g/km

Porsche Cayenne S: kombinētais degvielas patēriņš 9,4-9,2 l/100 km, kombinētā CO2 izplūde 215-211 g/km

Foto: Publicitātes attēls