Krievu blogeris iznīcina 150 000 eiro vērtu Mercedes, nometot to no helikoptera (+ VIDEO)

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
iAuto | 29.12.2019

Krievu blogeris Igors Morozovs iznīcinājis sev piederošo G-klases Mercedes, paceļot to ar helikopteru un nometot no 300 m augstuma.

Youtube.com vairāk nekā 1,3 miljonu skatījumu savācis video, kurā redzama Morozova „Geļika” iznīcināšanas akcija. Vismaz 150 000 eiro vērto G 63 AMG Edition blogeris iegādājies 2018.gada martā, taču automašīnas kvalitāte viņam likusi vilties. Šo nepilno divu gadu laikā vienas vienīgas nepatikšanas – uz remontu tā jāved vismaz reizi mēnesī, turklāt dīleri gandrīz vienmēr cenšas atrast attaisnojumu, lai atteiktu garantijas remontu.

„Tas bija mans sapnis, kurā es vīlos un tādēļ es to iznīcinu”, tā blogeris.  

Jāpiebilst, ka plāns ar helikopteru nemaz tik viegli nebija realizējams – vairākās vietās tika saņemts atteikums, iejaucās prokuratūra, kas norādīja uz akcijas nelikumību utt. Tikai pēc diviem mēnešiem Karēlijā izdevās atrast helikoptera ekipāžu, kas par 250 000 rubļiem (3600 eiro) piekrita blogera piedāvājumam.

Blogeris savu mērķi sasniedza – Mercedes tika iznīcināts, taču tagad pie darba ķērusies transporta policija, kas noskaidros visus notikušā apstākļus.

Krievu medijos tika aprakstīta arī cita versija, proti – ar Mercedes kvalitāti notikušajam nav nekāda sakara, bet automašīna bija jāiznīcina tādēļ, ka Morozovs paspēlējis derības ietekmīga līguma sakarā. Blogeris svaru kausos bija licis savu G-klases Mercedes, ko apsolīja nomest no gaisa, ja derības zaudēs.