Klāt Vivus.lv MTB velomaratona sezonas noslēgums, 7. 09 Apes pierobežā

Šo sestdien, 7. septembrī Apes un Alūksnes novadu pierobežā, kā arī Igaunijas pusē zibēs simtiem velosipēdu riteņu, jo noslēgsies Vivus.lv kalnu divriteņu (MTB) veloseriāla 2019. gada sezona. Vienlaicīgi notiks arī “Vaidavas kausa” izcīņa kalnu velomaratonā.
Sacensībām pieteikušies apmēram 1000 riteņbraucēji no visām trijām Baltijas valstīm. Pirmais starts tiks dots jau plkst. 9.00, kad kalnainās 100 kilometru distances izaicinājumā dosies vairāk kā 350 sportisti. Velomaratonā būs pēcīgs dalībnieku sastāvs, dalībnieku vidū būs arī Latvijas izlases velosportisti, kuri šajā seriālā izlēmuši piedalīties pirmo reizi.
Atgādinām, ka bez garākās “MTB 100” distances vēl būs “HRX”maratons, “LATVIJAS VALSTS MEŽI”pusmaratons, “BALTAIS”pusaudžu distance, kā arī “CIDO”bērnu brauciens. Plkst. 11.35 startēs “JOHNNY BLOOM’S” nesporta klases brauciens, kas ir jaunums šajā seriālā.
Starts un finišs atradīsies 4 km no Apes, Igaunijas ciematiņā Jaunrozē (Vastse-Roosa), viesmīlīgajā Mežabrāļu sētā “Metsavenna talu”, kur paredzēts arī sacensību seriāla noslēgums un balle dalībniekiem. Zīmīgi, ka velosportistu pulks ar savu pārbraucienu savā veidā “iesvētīs” arī iepriekšējā dienā jaunatklāto tiltu pār Vaidavas upi pie Jaunrozes dzirnavām.
Galvenie punkti trasē - Kalekaura ezers, Peļļi, Igaunijā - Paganamaa, tad Korneti, Baltiņa ezeri, Vilku kalns, Raipala ezers, Drusku kalns, Dievakalns, Palpiera ezers, Peļļi, Ape. Vaidavas upi sportisti forsēs pie Jankām un pa Jauncikužu laipu.
Plānots, ka Apes pilsētas centrā un BMX trasē kā pirmie jau pirms plkst. 12.00 parādīsies pusaudžu distances veicēji (to velosipēdu numuriem fons zilā krāsā), bet ap 13.00 jau varēsim sagaidīt ātrākos “simtnieka” pieveicējus (numuru fons dzeltens). Aicinām Līdzjutējus atbalstīt un uzmundrināt velosportistus- viņi allaž ar prieku to novērtē!

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Porsche 911 Carrera jaunākais izlaidums sastop Latvijas ceļus(+ VIDEO)
- Sadursme ar velosipēdisti (+ VIDEO)
- Renault 4 E-Tech demonstrē elektriska krosovera priekšrocības (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.517 un 95 benzīns 1.577 EUR - 29.06.2025. (+ VIDEO)
- Obligāta OCTA elektroskrejriteņiem – kas mainīsies? (+ VIDEO)
- Ko gribēja gājējs? (+ VIDEO)
- Polijā BMW nepavācas malā, kad brauc Škoda, un, lūk, kas notiek (+ VIDEO)
- Toyota atklāj nozīmīgākā modeļa RAV4 jauno izlaidumu (+ VIDEO)
- Gandrīz pēdējā iespēja. Kāds ir Volkswagen T-Roc aktuālais modelis?(+ VIDEO)
- Ātruma pārsniegšana Ķekavas pusē: divi “BMW” vadītāji fiksēti braucam ar 182 un 201 km/h (+ VIDEO)