Iedzīvotājus aicina izvērtēt sabiedriskā transporta izmantošanas nepieciešamību Rīgā

Foto: Ekrānbilde no Balticlivecam.com
Nozare.lv | 21.03.2020

Rīgas dome aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību braukt ar sabiedrisko transportu laikā, kad jāievēro sociālā distancēšanās, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītāja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Jentkus.

Jau ziņots, ka saistībā ar pasažieru skaita kritumu valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa dēļ Rīgā no šodienas veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības sarakstos.

Rīgas sabiedriskā transporta pasažieru plūsma ir samazinājusies par 50%, bet sabiedriskā transporta kustība samazināta par 20%. Tomēr pašvaldība aicina iedzīvotājus īpaši rūpīgi izvērtēt braucienu nepieciešamību laikā, kad jāievēro sociālā distancēšanās.

Līdz ar transporta kustības izmaiņām SIA "Rīgas satiksme" pastiprināti uzrauga salonu piepildījumu, lai pasažieru skaits saglabātos mazs. Tāpat uz līnijām tika laisti pēc iespējas visi lielās ietilpības transporta līdzekļi. Nepieciešamības gadījumā uzņēmums nekavējoties reaģēs, norīkojot papildus transporta līdzekļus, informē Jentkus.

Aktuālie Rīgas sabiedriskā transporta saraksti pieejami "Rīgas satiksmes" mājaslapā.

Jau ziņots, ka veiktas izmaiņas tramvaju, trolejbusu, autobusu, minibusu un ekspresbusu kustībā un sarakstos. Tāpat slēgti nakts satiksmes maršruti.

Foto: Ekrānbilde no Balticlivecam.com