Cēsu bruņinieki nosargā pilsētas godu – Vivus.lv MTB Maratonā vietējo dubultuzvara ! (+ foto)

vivus.lv | 08.08.2016

Svētdien, 7. augustā Cēsīs notika jau sestais 2016. gada Vivus.lv MTB Maratona posms, kas bija arī 10. Cēsu velomaratons. Savās mājās nekādas cerības citiem neatstāja un par dubultuzvaru parūpējās vietējie sportisi – Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons no komandas ZZK - Cēsis.

Šis bijas īpašs posms, jo, sacensību centrs bija iekārtots Cēsu pils parkā, kas kopā ar dažādām atrakcijām un aktivitātēm, piešķīra pasākumam īpašu auru.

Arī Cēsu posmā, kā šogad ierasts, uz starta stājās visi labākie Latvijas kalnu riteņbraucēji un arī Igaunijas un Lietuvas sportisti.

Pirms starta apņēmības pilni jau trešo gadu pēc kārtas mājas trasē izcīnīt uzvaru un "nosargāt pilsētas godu" bija ZZK-Cēsis komandas braucēji. Tas pilnībā izdevās, un ar dažu sekunžu starpību par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Blūms.
Mārtiņš Blūms arī pelnīti kļuva par Cēsu posma Cat® Aktīvāko braucēju un saņēma jaunu, izturīgu viedtālruni Cat® S30.

Uzvarētāji saņēma arī īpašus 10. Cēsu velomaratona kausus, bet dalībnieki, kas piedalījušies visos desmit Cēsu velomaratonos, saņēma lielsku pārsteiguma balvu - īpašu velokreklu, kas atgādina par visām iepriekšējo gadu sacensībām

Top 3 braucēji LMT Straume Maratonā:
1. Mārtiņš Blūms (ZZK) 2:27:47
2. Arnis Pētersons (ZZK) 2:27:50
3. Dimitry Sorokin (Rietumu-Delfin) 2:28:38
Tikpat azartiskas cīņas un itnriga par uzvarētāju bija Latvijas Valsts Meži Pusmaratona distancē, kur jau ceturtokārtējo uzvaru izcīnīja Volkswagen - Veloprofs.lv braucējs Didzis Slaidiņš
Top 3 braucēji Latvijas Vals Meži Pusmaratonā:
1. Didzis Slaidiņš (Volkswagen - Veloprofs.lv) 1:22:57
2. Dzintars Ausmanis (Sportland - Bottecchia) 1:24:38
3. Sandijs Kļaviņš (Sportland - Bottecchia ) 1:25:47
Dāmām jau trešo uzvaru pēc kārtas Vivus.lv MTB maratona seriālā izcīnīja Katrīna Jaunslaviete, kura tikai jūnija beigās atgriezās sacensību apritē pēc bērniņa piedzimšanas.