Atklāta ātrumlaivu sezona Aizkrauklē

Foto: Publicitātes attēls
Jūrmala Racing Team | 30.05.2017

27-28. maijā Latvijas atklātā čempionāta 1.posmā, Jūrmala Racing team piloti atklāja jauno 2017.gada sezonu, kur paralēli norisinājās arī Eiropas čempionāts FR1000 un O350 ātrumlaivām. Ūdenī norisinājās sīvas cīņas starp pilotiem, kas noveda pie vairākām sadursmēm.

Šogad zem Jūrmalas Racing team vārda startēja jauni piloti, Toms Timohins, kas izcīnījis 2.vietu T-550 klasē un Dāvis Aupe, kas startēja FR1000 klasē un sīvi cīnijies ar konkurentiem. Diemžēl Dāvja laiva cieta tehniskas ķibeles, tikai norauta dzenskrūves lāpstiņa, kuras dēļ nebija iespējas finišēt pēdējā braucienā, taču Dāvis kopvērtējumā ierindojās 5.vietā starp 14 Eiropas braucējiem.

Viens no rezultatīvākajiem pilotiem, Ņikita Lijcs, kas startēja F4 klasē izcīnīja godalgoto 1.vietu. Pats Ņikita sacensības uztvēra kā treniņu un sagatavošanos Pasaules čempionāta 1.posmam. F4 klasē startēja arī lietuvietis Paulius Stainys, kas pārstāv Jūrmala Racing team, taču tehnisku iemeslu dēļ pilots palika 3.vietā.

Aivars Komisars GT-30 klasē izcīnījis stabilu 1.vietu. Valērijs Harzorovs O350 klasē, noslēdzot otro braucienu ietriecās bojā, ūdenī esošo atkritumu dēļ, kā rezultātā laiva nespēja startēt trešajā braucienā, taču kopvērtējumā Valērijs ieguva 2.vietu.

Pats jaunākais komandas pilots Georgs Iljins, startējot GT-15 klasē, sadurās ar Liepājas braucēju kā rezultātā abi tika nogādāti uz slimnīcu, taču viss beidzās veiksmīgi un puiši pēc kāda laiciņa varēs atgriezties ierindā, taču tikmēr novēlam pilotiem stipru veselību.

Kopvērtējumā Jūrmala Raicing team ierindojās pjedestāla 2.vietā, ar ko ļoti lepojās un plāno uzlabot savus rezultātus nākamajās sacensībās, kas norisināsies pie mums Jūrmalā.

3.jūnijā plkst. 12:30 ik vienam būs iespēja apmeklēt Latvijas atklātā čempionāta 2.posmu, Skolas ielā 75, (pie CSDD).

Foto: Publicitātes attēls