Trīs sekundes līdz simtam - ukraiņi uzbūvē kvadriciklu ar Subaru motoru

Foto: Publicitātes attēls
iAuto | 15.04.2020

Ukrainas Iron Custom Motors radījusi kvadriciklu Quanta R ar Subaru motoru un apskaužamu dinamiku. 100 km/h braucamrīks sasniedz nepilnās trīs sekundēs.

Ukrainas tūninga kompānija Iron Custom Motors radījusi divvietīgu kvadricikla un automobiļa hibrīdu Quanta R. No priekšpuses 750 kg smagais braucamrīks izskatās pēc automobiļa, tam ir četri riteņi, motociklam līdzīga sēdvieta un stūre, bet Subaru 2,5 litru opozītmotors, kas, pateicoties piecu pakāpju metanola iesmidzināšanas sistēmai, var attīstīt 350-600 Zs jaudu, paslēpts cauruļveida karkasa iekšpusē. Quanta R aprīkots ar simetrisko pilnpiedziņu (aizgūta no Subaru), sporta pārnesumkārbu, Bilstein amortizatoriem un Brembo keramiskajiem bremžu diskiem.

Ārējie elementi, lukturi un spoguļi ir aizgūti no dažādiem motociklu modeļiem, pie karkasa piestiprinātie paneļi ir izgatavoti no alumīnija un oglekļa šķiedras, uzstādīta pašu konstruēta izplūdes sistēma.

Aprīkojumā ietilpst apsildāmi vadītāja un pasažieru sēdekļi, kā arī Alpine Marine audio sistēma, kas ietver sešus skaļruņus, sabvūferi un divus pastiprinātājus.

Zināms, ka no vietas līdz simtam Quanta R paātrinās nepilnās trīs sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 200 km/h.

Foto: Publicitātes attēls