“Tele2” grupas vadības labdarības velobrauciens tuvojas Viļņai (+ foto)

Foto:
2017.g. 23.August, 10:10

Šodien, 23.augusta rītā, “Tele2” grupas vadības komanda uzsākusi izaicinošā velobrauciena pēdējo posmu no Anīkščiem uz Viļņu ar mērķi - sniegt atbalstu SOS bērnu ciematiem Latvijā un Lietuvā. Kopumā no 332 kilometrus garā velobrauciena komanda ir pieveikusi aptuveni divas trešdaļas jeb 219 kilometrus.

Ikviens aicināts sekot līdzi velobraucienam www.tele2.com/Biketour un balsot par dalībnieku, kurš varētu uzvarēt. Par katru saņemto balsojumu “Tele2” grupa ziedos 50 eiro centus SOS bērnu ciematu atbalstam Latvijā un Lietuvā, konkrēti - sporta inventāra iegādei bērniem. Ziedojuma summa tiks nosaukta un ziedojums tiks veikts uzreiz pēc velobrauciena noslēguma.

Izaicinošais velobrauciens apliecina Baltijas reģiona nozīmību “Tele2” grupā, kur uzņēmums darbojas jau aptuveni 20 gadus. Tajā piedalās visa “Tele2” grupas vadības komanda, kas ikdienā ir atbildīga par uzņēmuma darbību 9 valstīs. Brauciena laikā tā dalībnieki viesojas vairākās pilsētās Latvijā un Lietuvā, satiekot cilvēkus un piedaloties dažādās aktivitātēs, lai palielinātu ziedojuma apmēru SOS bērnu ciematiem.

“Tele2” grupas vadības komanda pirmajā dienā devās ceļā no Latvijas Nacionālās bibliotēkas un finišēja Bauskā, kur viesojās Īslīces SOS bērnu ciematā, ar bērniem veicot dažādas kopīgas aktivitātes. Savukārt 22.augusta rītā komanda sāka sacensības no Skaistkalnes un šķērsoja Lietuvas robežu, apstājoties Anīkščos. Plānots, ka Viļņā “Tele2” grupas vadības komanda ieradīsies 23.augustā ap plkst. 17.00, kur notiks noslēguma pasākums un brauciena laikā savāktās ziedojuma summas paziņošana.

Foto: Publicitātes foto