Radīta jahta, kas “pati iznāk krastā” (+ VIDEO)
Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
iAuto | 13.10.2019
Kompānija Motor Boat&Yachting prezentējusi jahtu ar kāpurķēdēm. Transportlīdzeklis var sasniegt 80 km/h uz ūdens, bet krastā tiek paša spēkiem.
Motor Boat&Yachting izgatavojusi amfībiju Iguana X100, unikālu transportlīdzekli, kas var sasniegt iespaidīgu ātrumu uz ūdens un nogādāt savus pasažierus krastā, nemeklējot speciālu piestātni. Šāda īpašība tam piemīt, pateicoties kāpurķēdēm, kas ļaus pieveikt pat 45 grādu slīpumu.
Kad amfībija iebrauc ūdenī pietiekoši dziļi, vadītājs nolaiž divus 300 ZS jaudīgus motorus, kas ļauj sasniegt ātrumu līdz pat 80 km/h un nobraukt līdz pat 240 km.
Šāds transportlīdzeklis gan nebūs lēts – tas maksā 220 000 eiro.

LASI VĒL
- Vai tiešām luksoforu sodu kameras ir rūpes par drošību vai prasta pelnīšana? Turklāt izraisa avārijas (+ VIDEO)
- Agresīvs autovadītājs vai agresīvs mopēdists? (+ VIDEO)
- Jūrmalā intensīvās ielas ziemā tiek tīrītas ļoti labā līmenī jau gadiem — vidēji! (+ VIDEO)
- TOP 10 labākie iAuto video 2025. gadā iAuto redaktora Māra Ozoliņa vērtējumā
- Vīrietis alkohola reibumā Rūjienā nepakļaujas policijai un uzsāk bēgšanu (+ VIDEO)
- Kaut kas nopietnāks par alni- autovadītāju Polijā izbiedē savvaļas dzīvnieks (+ VIDEO)
- Kā ir mainījušās degvielas cenas Latvijā 2026. gada 1. janvārī? Esam aktīvāki! (+ VIDEO)
- Vai drīkst turpināt braukt pa labo malējo joslu, ja joslā pa kreisi - vidējās joslas autovadītāji? (+ VIDEO)
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
