333 Ziemas kausa kopvērtējuma rezultāti pēc 2.posma (+ FOTO)

Foto:
2017.g. 22.December, 08:08

2017.gada nogalē veiksmīgi aizvadīti jau pirmie divi „333 Ziemas kauss” posmi šajā sezonā! Arī šogad dalībnieku rezultāti tiek vērtēti ne tikai 2WD, RWD un 4WD klasēs, bet arī PRO un AM grupās.

Pirmajos divos posmos piedalījies kausa ietvaros rekordliels dalībnieku skaits: 1.posmā - 120 dalībnieki, bet 2.posmā – 105! Vissīvākā konkurence un lielākais dalībnieku skaits šogad 4WD klasē.

Kopvērtējuma līderi pēc diviem posmiem
2WD klasē PRO grupas TOP 3 – Otto Birznieks, Reinis Trūps un Tomass Štolcermanis, AM grupas – Krists Ziders, Dinārs Tučs un Oskars Virsis. RWD klasē PRO grupas TOP 3 – Kaspars Mamons, Aigars Tīdmanis un Raivis Galviņš, bet AM grupas – Artūrs Vilciņš, Gatis Ģērmanis, Kaspars Verdens. 4WD klasē klasē PRO grupas līderi – Jānis Hāns, Sandis Eislers un Ints Dimiņš, bet AM grupā – Uldis Megnis, Modris Feodorovs, Egons Ansbergs.

Kopvērtējuma rezultātu saraksts šeit: https://goo.gl/1aN3oz
2. posma rezultāti šeit:
4WD: https://goo.gl/7yZfVG
RWD un FWD: https://goo.gl/eh7Urg

Šogad uz starta izgājuši vairāki debitanti, tai skaitā braucēji no mūsu kaimiņvalsts Lietuvas, kuri jau pirmajos posmos ir parādījuši, ka ir lieli konkurenti jau ilggadējiem dalībniekiem. Tāpat liels prieks uz pjedestāla redzēt vairākus junioru braucējus (līdz 16 gadu vecumam) un pieaugošu dāmu īpatsvaru.

Atgādināsim, ka šosezon dalībnieki cīnās par līdz šim vēl nebijušu balvu - braucienu uz Rustavi International Motorpark trasi Gruzijā, kur tiks aizvadītas trases dienas ar dažādām sacīkšu automašīnām.

Priecīgus svētkus un uz tikšanos nākamajā posmā, kas norisināsies 13.janvārī!

Foto: Edijs Elksnis