Vācijā pasākumi Covid-19 ierobežošanai iztukšojuši automaģistrāļu tīklu
Pasākumi jaunā koronavīrusa izplatības ierobežošanai atstājuši Vācijas automaģistrāļu tīklu gandrīz tukšu, iedzīvotājiem uzturoties mājās un atturoties no ceļošanas, paziņojis Vācijas lielākais autoklubs ADAC.
Kā pavēstīja ADAC preses pārstāvis, satiksme automaģistrāļu tīklā pēc sākotnējiem ierobežojumiem samazinājusies ievērojami. Eksperti reģistrējuši ievērojamu satiksmes kritumu jau pagājušajā nedēļā.
Pirms divām nedēļām normālos apstākļos tika reģistrēti 9400 satiksmes sastrēgumi kopumā 14 500 kilometru garumā ar kopējo gaidīšanas laiku 4350 stundas.
Pagājušajā nedēļā bija tikai 4000 sastrēgumi aptuveni 4900 kilometru garumā, kuros autovadītājiem bija jāpavada kopumā aptuveni 1370 stundas.
Ievērojams kritums notika nedēļas laikā. Pagājušās nedēļas pirmdienā un otrdienā ADAC uzskaitīja attiecīgi 840 un 995 sastrēgumus, bet piektdien, kas ir viena no nedēļas noslogotākajām dienām, tikai 396.
Vācija no 16.marta atjaunoja robežkontroli ar Franciju, Austriju, Dāniju, Luksemburgu un Šveici, liedzot iebraukt valstī cilvēkiem bez svarīga iemesla.

Foto: Ekrānbilde no Google/maps
LASI VĒL
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
- Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO)
