Fisker izlaidīs trīs jaunus elektroautomobiļus

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/Fiskerinc
iAuto | 02.08.2020

Neskaitot jau pieteikto krosoveru Ocean, nākamo divu gadu laikā amerikāņu kompānija Fisker izlaidīs trīs jaunus elektriskās piedziņas modeļus: krosoveru, sedanu un visādceļu pikapu.

Fisker publicētā attēla priekšplānā redzams krosovers Ocean, kas tirgū konkurēs ar Tesla Model X, Audi e-tron un Mercedes-Benz EQC. Zināms, ka šo modeli aprīkos ar diviem elektromotoriem un 80 kWh akumulatoru, kā arī saules baterijām uz jumta, kas nodrošinās aptuveni 1600 bezmaksas kilometru gada laikā. “Okeāns” pie pircējiem dosies 2022.gadā.

Konkurencei ar Tesla Model S Fisker gatavo sedanu Emotion, kas koncepta veidolā debitēja jau 2018.gadā. Emotion būs aprīkots ar “tauriņa spārnu” durvīm, kas atveras uz augšu, kā arī panorāmas jumtu, kas spēj mainīt gaismas caurlaidības pakāpi.

Paredzams, ka pilnpiedziņas sedans iegūs 700 Zs jaudīgu elektromotoru, varēs sasniegt 260 km/h un ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem nobraukt līdz pat 650 km.

Fisker Emotion debija paredzēta 2023.gadā.

Attēlā redzams zilas krāsas krosovers, par kuru nekādas informācijas nav, kā arī pelēks pikaps, kas pēc neoficiālas informācijas tiks radīts uz Volkswagen MEB platformas un iegūs nosaukumu Alaska.

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/Fiskerinc