Avārijā Zemgalē gājis bojā gājējs
Vakar Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Par avāriju ar bojāgājušo pašlaik sniegta informācija, ka tā notikusi Zemgalē un negadījumā gājis bojā gājējs.
Ceturtdien vēl divi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, bet pa vienam - Vidzemē un Zemgalē.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 11 autovadītājus: pa trim - Rīgas apkārtnē un Kurzemē, pa diviem - Zemgalē un Vidzemē, bet vienu - Latgalē.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 212 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 113 autovadītāji, Vidzemē un Kurzemē - pa 30, Zemgalē - 34, bet Latgalē - 15 autovadītāji. Rīgā trīs autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija vakar noformējusi 419 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Ceļu satiksmes drošības padome nosaka prioritātes šim gadam (+ VIDEO)
- Mazs, bet nepatīkams negadījums Dubultu prospektā pie kura vainojama ir arī nepietiekama infrastruktūra (+ VIDEO)
- Gatavojiet hronometrus! FIA ECO rallija kausa posms šogad notiks arī Latvijā (+ VIDEO)
- Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03
- Kā izskatās jaunā Toyota RAV4? No 40 500 līdz 56 000 EUR. Jaudīgākā versija ar 2.5L spraudņhibrīdu (+ VIDEO)
- Tas ir wow ! Skandi Motors atskatās uz 25 gadiem Latvijā (+ VIDEO)
- Mūkusalas ielas promenādē izmantota ievērojami zemāka betona stiprības klase (+ VIDEO)
- Spānijā degvielas cenas 24.3.2026: Dīzelis 1.845 un 95 benzīns 1.619 EUR. (+ VIDEO)
- Liepājā apturēts 15 gadus vecs motocikla vadītājs, kurš bēga no policijas (+ VIDEO)
- Pavasara vitamīni. Braucam ar jauno Audi Q3 Sportback (+ VIDEO)
